شناسهٔ خبر: 33416580 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

مایلم به دلیل عذرخواهی خانم مسافر، هدیه‌ای به ایشان بدهم/ برای کمک به مردم پلدختر لباس بسیجی پوشیدم/ شماره خانم مسافر را به پلیس ندادم

صاحب‌خبر -

سعید عابد، راننده اسنپی که این روزها به دلیل امر به معروف سوژه رسانه‌ها شده است، اعلام کرد تمایل دارد هدیه‌ای به خانم مسافر بدهد.

مایلم به دلیل عذرخواهی خانم مسافر، هدیه‌ای به ایشان بدهم/ برای کمک به مردم پلدختر لباس بسیجی پوشیدم/ شماره خانم مسافر را به پلیس ندادمسعید عابد راننده ماجرای اخیر اسنپ در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با شایعه از پیش طراحی‌شده بودن این ماجرا به دلیل انتشار تصاویر وی با لباس نظامی، توضیح داد: درباره لباس نظامی باید بگویم که توفیق حاصل شد و برای کمک به پلدختر رفته بودیم و این کمک مردمی بود. به دلیل اینکه آن‌جا لباس کار نداشتیم یک لباس بسیجی به من دادند و آن را پوشیدم چون اگر قرار بود با لباس شخصی کار کنیم همین یک عدد لباس را داشتیم. حالا این عکس پخش شده است و خود من هم شنیده‌ام که در این زمینه گفته‌اند این فرد نفوذی است، برای گرفتن گرای مردم آمده است و اطلاعات لو می‌دهد اما این طور نیست. اصلاً اخلاقاً این کار درستی نیست.

بیشتر بخوانید:راننده اسنپ خبرساز در حال امدادرسانی در مناطق سیل‌زده +تصاویر 

وی ادامه داد: یک پلیس از من خواست که شماره تلفن مسافر خانم را به او بدهم و من به این فرد عرض کردم که احتمالاً در گوشی من شماره این فرد پایین‌تر رفته و نمی‌توانم آن را پیدا کنم ولی اگر هم پیدا کنم به شما نخواهم داد چون اگر این کار را بکنم شبیه همین خانم می‌شوم و من این کار را نخواهم کرد. اکنون که من همچنین تفکری دارم، اگر اعلام کنند که در جایگاه نظامی و بسیجی این فرد نفوذ کرده است، حرف غلطی است. من مقید به این هستم که اطلاعات کسی را لو ندهم و اینها اعتقادات شخصی بنده است. وقتی این تفکر را دارم درست است که این حرف‌ها را می‌زنند اما انتظاری بیشتر از این هم نیست. همچنین رفتاری را طرف مقابل دارند.

بیشتر بخوانید: عذرخواهی مسافر جنجالی ماجرای اسنپ +عکس

عابد در پاسخ به این سؤال که آیا تماس دوباره‌ای پس از این مسئله از سوی دختر مسافر داشته است، گفت: نه اصلاً، من هیچ ارتباطی نداشتم و ندارم. من دیروز که متوجه شدم ایشان عذرخواهی کردند - حالا نه عذرخواهی از بنده، عذرخواهی از افکار عمومی که جریحه‌دار شده است - خیلی خوشحال شدم و از ایشان تشکر کردم. اکنون از همین طریق هم از ایشان تشکر می‌کنم تا به گوششان برسد. خیلی تمایل دارم در صورتی که ایشان بپذیرند، هدیه‌ای را خدمتشان ارسال کنم اما الآن هیچ اطلاعات و آدرسی از ایشان ندارم. اگر این اتفاق بیفتد من مایل هستم هدیه‌ای را خدمت ایشان ارسال کنم و امیدوارم آن را از بنده بپذیرند و امیدوارم شرایط آن به وجود بیاید.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6964035/10052155?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

نظر شما