شناسهٔ خبر: 26814345 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: لیزنا | لینک خبر

جشن بزرگ رضوی در پارک کودک تالش استان گیلان

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تالش گفت: همزمان با برگزاری هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی و به کوشش کتابداران کتابخانه عمومی ۱۷ شهریور شهر تالش، ویژه برنامه قصه خوانی و نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان در پارک کودک شهر برگزار شد.

صاحب‌خبر -
جشن بزرگ رضوی در پارک کودک تالش استان گیلان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، وحید فرحی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تالش اظهار داشت: این ویژه برنامه فرهنگی روز شنبه، 23 تیر و همزمان با میلاد مبارک کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و به مناسبت هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با استقبال جمع کثیری از کودکان، نوجوانان و جمعی از مادران علاقمند به کتاب و کتابخوانی در پارک کودک شهر تالش برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تالش با بیان اهداف برگزاری این برنامه فرهنگی، ایجاد لذت مطالعه کتاب و خواندن و تقویت روحیه تعامل و همکاری در کودکان را از مهمترین دستاوردهای آن برشمرد.

فرحی اضافه کرد: کتابداران کتابخانه عمومی ۱۷شهریور تالش با اجرای برنامه شعر خوانی و قصه گویی از کتاب های مژده گل اثر محمود پور وهاب و مهمان خراسان اثر سعید بیابانکی، از سری منابع هفتگانه هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی توسط پریسا درویشی از اعضای فعال این کتابخانه لحظاتی شادی و بیادماندنی برای کودکان رقم زدند.

وی همچنین توزیع برگه های ویژه نقاشی هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در بین کودکان و خانواده ها و ارائه توضیحات کامل در خصوص نحوه شرکت در جشنواره توسط کتابداران را از دیگر بخش های این مراسم عنوان کرد.

گفتنی است در پایان این ویژه برنامه با اهدای جوایز ارزنده به کودکان شرکت کننده از سوی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تالش از آنها تقدیر شد.

شهرستان تالش هم اکنون دارای۴ باب کتابخانه عمومی نهادی در شهرهای اسالم، لیسار، حویق و تالش است و مردم روستای چوبر بزودی شاهد افتتاح پنجمین کتابخانه عمومی این شهرستان خواهند بود.

نظر شما