شناسهٔ خبر: 67366889 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

سلفی با کریستیانو رونالدو امنیتی شد! +عکس

یوفا پس از دویدن یک هوادار به سمت رونالدو در یورو ۲۰۲۴، درخواست کرد که امنیت مسابقات تشدید شود.

صاحب‌خبر -

در بازی پرتغال و ترکیه یک پسربچه ۱۰ ساله دزدکی وارد زمین شد و به سمت کریستیانو رونالدو دوید و او را در آغوش گرفت. این پسربچه که «برات» نام دارد با رونالدو سلفی گرفت و رونالدو هم که به ورود جیمی جامپ‌ها عادت دارد اجازه داد که بچه قبل از تحویل به گاردهای امنیتی و خروج از استادیوم با او سلفی بگیرد. تصاویر این جیم جامپ به سرعت در فضای مجازی وایرال شد و همه تماشاگران بخاطر سن این بچه از ورودش به زمین و دیدار با اسطوره‌اش خوشحال شدند اما زنگ خطر برای برگزارکنندگان مسابقات به صدا درآمد. یوفا متوجه شده که امنیت زمین‌ها آنقدرها بالا نیست و برای جلوگیری از وقوع اتفاقات بد اعلام کرد که امنیت بازی‌های باقی مانده یورو ۲۰۲۴ تشدید خواهد شد.

یوفا در بیانیه‌ای که پس از بازی روز شنبه در اسکای نیوز منتشر شد، گفت: «ایمنی و امنیت در ورزشگاه، زمین و محل تمرینات تیم اولویت نهایی یوفا، فدراسیون فوتبال آلمان و مقامات یورو ۲۰۲۴ است. برای این منظور، تدابیر امنیتی شدیدتری در ورزشگاه‌ها اندیشیده خواهد شد تا بیشتر الزامات مسابقات را برآورده کند و از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کند. لازم به یادآوری است که هرگونه تهاجم به زمین به منزله نقض قوانین ورزشگاه است و منجر به اخراج از ورزشگاه، محرومیت از تمامی مسابقات تورنمنت و طرح شکایت کیفری خواهد شد.»

روبرتو مارتینس، سرمربی پرتغال پس از پایان بازی گفت که تیمش از حمایت هواداران در آلمان سپاسگزار است اما در عین حال، خطر ورود آسان هواداران به زمین بازی را برجسته کرد. مارتینس گفت: «امروز خوش شانس بودیم که نیت هواداران خوب بود. همه ما هوادارانی که اسطوره‌های بزرگ خود را می‌شناسند را دوست داریم اما اگر این نیت‌ها بد باشند اتفاقات بدی می‌افتد و باید مراقب باشیم.»

بیشتر بخوانید: پشت پرده حرکت فداکارانه رونالدو در یورو ۲۰۲۴/ CR7 به خاطر یک دختر تک‌به‌تک را به برونو پاس داد؟ +تصاویر

سلفی با کریستیانو رونالدو امنیتی شد! +عکس

نظر شما