شناسهٔ خبر: 67361388 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

بعضی‌ها فحش می‌دهند اما من از همه شما استقلالی‌ترم/ به خاطر استقلال خیلی پیشنهادات را رد کردم

پیشکسوت باشگاه استقلال نسبت به انتقاداتی که نسبت به او انجام شد واکنش نشان داد.

صاحب‌خبر -

سیاوش اکبرپور ستاره سابق استقلال بعد از مصاحبه‌ای که انجام داد مورد هجمه فضای مجازی قرار گرفت و نسبت به حواشی ایجاد شده واکنش نشان داد.

اکبرپور در ابتدای صحبت‌های خود گفت: ما یک‌سری پیشکسوت داریم که از لحاظ شخصیتی قابل قبول هستند اما یک‌سری پیشکسوت داریم که تکلیفشان در مورد خودشان هم روشن نیست.

او ادامه داد: من چند وقت پیش یک صحبت‌هایی در مورد استقلال کردم که یک سری صفحات مجازی که سنشان به دوران بازی من نمی‌خورد به من حمله می‌کنند، برای من این چیزها عادی است و مشکلی ندارم، دوتا نکته را در این مورد می‌گویم، من بعد از مجتبی جباری و خسرو حیدری بیشترین پاس گل را داده‌ام، از لحاظ تعداد بازی هشتمین بازیکن لیگ برتر هستم، هشتمین گلزن برتر تاریخ باشگاه استقلال هستم و این‌ها آماری است که الکی به دست نیامده است.

اکبرپور با انتقاد از صفحات مجازی هواداری گفت: یک سری از دوستانی که فحاشی می‌کنند باید به آنها بگویم من از همه شما استقلالی‌تر، تماشاگرتر، لیدرتر و غم استقلال را می‌خورم، این صحبت‌ها درست نیست، آمدند از من پرسیدند که اول فصل کجا بودید، زمانی که اول فصل حسینی را استقلال نمی‌خواست خودش هم می‌دانست که چقدر کمک کردم او در استقلال حضور داشته باشد، چقدر هم این فصل عملکرد خوبی داشت.

وی افزود: اگر اوایل فصل صحبت نمی‌کردم مدام سر تمرین استقلال بودم، نمی‌خواستم تمرکز تیم به هم بخورد، من اگر صحبتی در مورد استقلال صحبت کردم فنی بوده، فوتبال را آکادمیک از پایه شروع کردم مربیگری را هم به همین شکل از لیگ دو شروع کردم و حالا لیگ یک هستم، من اگر صحبتی کردم بحث فنی بود و الان وقتش بود که صحبت کنم، الان در کسوت کارشناس هستم و در پایان فصل می‌توانم صحبت فنی کنم برای تیمی که به آن علاقه دارم و دوستش دارم، من جوانی خود را در این تیم گذاشتم، خیلی پیشنهادات را رد کردم.

بیشتر بخوانید: واکنش تند حسن روشن به پیشنهاد ۴۰ میلیاردی ستاره استقلال؛ دلالش قوی است!/ کاش این بازیکن زودتر برود

نظر شما