شناسهٔ خبر: 67360428 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

قیمت خودرو فریز شد؛ شنای خلاف جهت دلار و خودرو + جدول قیمت

بازار خودرو امروز هم تغییر قیمت نداشت و با این شرایط پرطرفدارهای داخلی و مونتاژی‌ها بدون تغییر در بازار قیمت‌گذاری شدند.

صاحب‌خبر -

خودرو در حالی امروز هم ثابت بود که نرخ دلار شکل افزایشی داشت، اما این افزایش نتوانست قیمت‌ خودروهای داخلی و مونتاژی را افزایشی کند؛ فعالان بازار خودرو معتقدند که انتظار برای نتیجه انتخابات ریاست جمهوری موجب شده تا بازار تمایلی به تغییر از خود نشان ندهد.

بازار خودرو از حدود سه هفته پیش ترمز کشید و شکل ثابت به خود گرفت، در این مدت هیچ عاملی نتوانست این بازار را تغییر دهد. بی‌توجهی بازار به تغییر نرخ دلار در بازار امروز موجب شد تا فعالان بازار خودرو به این نکته اشاره کنند که خودروهای داخلی و مونتاژی احتمالا تا پایان انتخابات ریاست جمهوری بر یک مدار بچرد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت. بر اساس گزارش خبرنگار اقتصادنیوز و بنابر اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز کشف قیمت نشد، قیمت این خودرو در آخرین روز هفته گذشته هم سایت‌های خودرویی درج نشده بود. از سوی دیگر در بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» هم 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. به گزارش اقتصادنیوز، «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  835 میلیون تومانی ماند.

 

قیمت خودرو فریز شد؛ شنای خلاف جهت دلار و خودرو + جدول قیمت

 قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»،«کوییک دنده‌ایS»، «اطلس» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.  از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. به گزارش اقتصادنیوز، ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 568 میلیون تومانی شد.

قیمت خودرو فریز شد؛ شنای خلاف جهت دلار و خودرو + جدول قیمت

نظر شما