شناسهٔ خبر: 67358714 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

استاندار یزد خبر داد

بهره‌برداری از بلوار «آیت الله ابوترابی» پس از دو دهه انتظار

استاندار یزد با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی فراوان در سطح شهر یزد طی سه سال اخیر مدیریت شهری، گفت: یزد به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده و در هر محله شاهد اجرای پروژه‌های تحولی هستیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری ایمنا از یزد و به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، آئین بهره‌برداری از بلوار «آیت الله میرزا حسن ابوترابی (ره)» با اعتباری بالغ بر ۳,۷۰۰ میلیارد ریال و پس از «۲۳ سال» انتظار با حضور استاندار یزد برگزار شد.

مهران فاطمی، استاندار یزد در این آئین، ضمن تقدیر از مجموعه شورای شهر و شهرداری یزد برای اتمام پروژه بلوار آیت الله ابوترابی پس از دو دهه انتظار مردم این منطقه، اظهار کرد: این پروژه ارزشمند در یک اقدام جهادی با هزینه ۳۷۰ میلیارد تومان در ایام عید غدیر به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی فراوان در سطح شهر یزد طی سه سال اخیر، گفت: در پرتو برنامه‌ریزی‌های شورای شهر ششم و عزم مجموعه شهرداری، یزد به یک کارگاه بزرگ عمرانی و خدمت‌رسانی به مردم تبدیل شده و در هر محله شاهد اقدامات ارزشمند تحولی هستیم.

بهره‌برداری از بلوار «آیت الله ابوترابی» پس از دو دهه انتظار

استاندار یزد در ادامه از کمیته نامگذاری شورای ششم شهر یزد برای نامگذاری این بلوار به نام شخصیت بزرگ دینی، عالم و مجتهد مردمی، متواضع و ساده زیست شهر «مرحوم آیت‌الله میرزا حسن ابوترابی» قدردانی کرد.

فاطمی در پایان با اشاره به مطالبه مردم محله قاسم‌آباد برای احداث یک بوستان و تفرجگاه خاطرنشان کرد: در راستای پیگیری‌های مجموعه استان و شهرداری برای تحقق این مطالبه، اخذ مجوز گسترش زمین و تسریع در آغاز عملیات اجرایی این پروژه در دستور کار قرار دارد.

نظر شما