شناسهٔ خبر: 67358295 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

کاروان «امتداد حماسه بدرقه شهیدان» در خورشهاب راه‌اندازی شد

بوشهر- در راستای تبلیغ و ترویج غدیر و دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری تعدادی از زنان و دختران روستای خورشهاب اقدام به راه اندازی کاروان امتداد حماسه بدرقه شهیدان کرده‌اند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، تعدادی از زنان و دختران روستای خورشهاب استان بوشهر در راستای تبلیغ و ترویج غدیر و دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری اقدام به راه اندازی کاروان امتداد حماسه بدرقه شهیدان کرده‌اند.

مسئول این گروه جهادی فرهنگی گفت: هدف از راه اندازی این کاروان بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب که فرمودند حماسه بدرقه شهیدان خدمت بایستی تا انتخابات ادامه یابد، بر آن شدیم تا با اجرای برنامه‌ای متناسب با ایام دهه امامت و ولایت و انتخابات بر نامه‌های را طراحی کنیم.

کاروان «امتداد حماسه بدرقه شهیدان» در خورشهاب راه‌اندازی شد

منصوره بنجویی گفت: برنامه ریزی کرده‌ایم که خواهران با خودروهای شخصی خود از گلزار شهدا روستا به مقصد روستاهای مد نظر حرکت می‌کنند و در جمع خواهران روستاهای دیگر به اجرای برنامه شاد جشن غدیر در قالب، همخوانی، ابتهال، مولودی خوانی و سخنرانی روشنگری با موضوع تبیین غدیر و حضور پرشور در انتخابات و بیان شاخصه‌های کاندید اصلح از منظر مقام معظم رهبری می‌پردازیم.

بنجویی بیان کرد: این حرکت فرهنگی خودجوش در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و هم افزایی جریان انقلاب در حوزه زنان و خانواده است.

نظر شما