شناسهٔ خبر: 67233451 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

تنها یک نامزد همچنان سیاه‌پوش رییس جمهوری فقید

در تصویری که شبکۀ اول سیمای جمهوری اسلامی ایران از 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشان می‌دهد این نکته قابل توجه است که تنها امیرحسین قاضی‌زادۀ هاشمی همچنان سیاه‌پوش رییس جمهوری فقید است و باقی پیراهن به رنگ روشن به تن دارند.

صاحب‌خبر -

عصر ایران- در تصویری که شبکۀ اول سیمای جمهوری اسلامی ایران از 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشان می‌دهد این نکته قابل توجه است که تنها امیرحسین قاضی‌زادۀ هاشمی همچنان سیاه‌پوش رییس جمهوری فقید است و باقی پیراهن به رنگ روشن به تن دارند.

  از شروع برنامه‌های انتخاباتی 4 نامزد (‌سعید جلیلی، باقر قالیباف، قاضی زاده هاشمی و علیرضا زاکانی) پیراهن سیاه بر تن داشتند و به مرور زاکانی و جلیلی پیراهن روشن پوشیدند و تنها قالیباف و قاضی زاده هاشمی تا یکشنبه شب سیاه پوش بودند و اکنون از این 6 نفر یگانه نامزد سیاه پوش قاضی زاده هاشمی است که اتفاقا تأکید و اصرار دارد ادامه دهنده راه مرحوم رییسی است.

   باید دید در مناظره‌های بعدی نیز او همچنان سیاه‌پوش خواهد ماند یا نه.

  قاضی زاده هاشمی تنها عضو دولت فعلی است که صلاحیت او تأیید شد در حالی که صلاحیت 3 وزیر این دولت تأیید نشد و رییس سازمان برنامه وبودجه هم قبل از اعلام فهرست نهایی انصراف داد که به منزلۀ اطلاع از رد صلاحیت تلقی شد.

نظر شما