شناسهٔ خبر: 67215089 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: رویدادایران | لینک خبر

تمدید مهلت ثبت‌نام کارشناسی ارشد بدون کنکور ۱۴۰۳ تمدید مهلت ثبت‌نام کارشناسی ارشد بدون کنکور ۱۴۰۳

به گزارش شبکه شرق، ثبت‌نام بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد. به نقل از مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت ثبت‌نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان، مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳، دانشگاه آزاد اسلامی، تا روز چهارشنبه «۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۳»

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه شرق، ثبت‌نام بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.

به نقل از مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت ثبت‌نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان، مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳، دانشگاه آزاد اسلامی، تا روز چهارشنبه «۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۳» تمدید شد.

داوطلبان با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به آدرس «www.azmoon.org»، پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد، ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام کرده و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته/محل‌های درخواستی اقدام کنند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت‌نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

ثبت‌نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

ثبت‌نام بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در چهارمحال و بختیاری تمدید شد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری؛ ثبت‌نام بدون آزمون ویژه استعداد‌های درخشان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تا چهارشنبه «۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۳» تمدید شد.

داوطلبان با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به آدرس «www.azmoon.org»، پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعداد‌های درخشان مقطع کارشناسی ارشد، ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام کرده و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته، محل‌های درخواستی اقدام کنند.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت‌نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارند.

منبع: sharghdaily-934381

نظر شما