شناسهٔ خبر: 66910403 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

تیم بزرگ پرسپولیس در این ورزشگاه بازی کرد:

پاکدل: شک و شبهه ایجاد نکنید، پیکان میزبان است

حامد پاکدل از کسب امتیاز مقابل فولاد ابراز خوشحالی کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، حامد پاکدل مهاجم تیم فوتبال پیکان درباره تغییر ورزشگاه در بازی با استقلال صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد که همه جوانب در این مسئله سنجیده شود و تصمیمی گرفته نشود که شبهه ایجاد شود.

حامد پاکدل درباره شرایط این تیم در بازی با فولاد خوزستان گفت: شرایط ما بحرانی بود، شرایط برای قهرمانی و سقوط پیچیده شده بود و هنوز هم هیچ چیز مشخص نیست، امروز هم یک فینال برگزار شد و می‌توانستیم با پیروزی در این مسابقه خیالمان را برای هفته پایانی لیگ راحت کنیم، بازی خیلی خوبی بود و هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند، ما جلو افتادیم اما بازی را باختیم و توانستیم در دقایق پایانی گلزنی کنیم و خیلی خوشحال هستیم که با امتیاز این مسابقه را ترک کردیم.

پاکدل درباره شرایط میزبانی پیکان در بازی با استقلال گفت: حق ماست که در ورزشگاه خانگی خودمان بازی کنیم، همان‌طور که تیم بزرگ پرسپولیس آمد و در این ورزشگاه بازی کرد حق باشگاه پیکان است که از شرایط میزبانی استفاده کند و بتواند از حق خودش در بازی آخر استفاده کند.

او در انتها افزود: امیدوارم شرایطی رقم نخورد که آن روی فوتبال را ببینیم که نتوانیم مقابل استقلال میزبانی کنیم و هیچ شک و شبهه‌ای وجود نداشته باشد که فوتبال ما زیر سوال برود.

ویدئو: 334089

نظر شما