شناسهٔ خبر: 66830361 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: آریا | لینک خبر

بوسه رییس انجمن موی تای بر چادر مادر شهید موسوی؛

جواد نصيري: انشالله با ادامه مسير شهداي خدمت، عاقبت بخير شويم

صاحب‌خبر -
جواد نصيري: انشالله با ادامه مسير شهداي خدمت، عاقبت بخير شويم
خبرگزاری آریا - پیکر پاک سردار شهید سید مهدی موسوی یار و همراه همیشگی رئیس جمهور شهید، در میان خیل عظیم تشییع کنندگان در جوار سیدالکریم در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام آرام گرفت.

آئین تشییع پیکر سردار شهید سیدمهدی موسوی صبح امروز با حضور پرشور مردم از زادگاهش در محله دولت آباد آغاز و براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته خاک‌سپاری این شهید والامقام در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) انجام ‌شد.
در این مراسم محمد مخبر مدیر قوه مجریه، اسماعیلی رییس دفتر رئیس جمهور شهید، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه، منصوری معاون اجرایی نهاد ریاست جمهوری، سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده سابق سپاه ، بهادری جهرمی سخنگوی دولت سیزدهم ، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، جواد نصیری رییس انجمن موی تای، کیهان رئیس دفتر استاندار و مدیران استانداری تهران و تعداد زیادی از مسئولان لشکری و کشوری شرکت داشتند. 
در بخشی از این مراسم جواد نصیری رییس انجمن موی تای به نشانه احترام به مقام شامخ شهدای خدمت، بر تابوت شهید موسوی و همچنین چادر مادر آن شهید والا مقام بوسه زد.
نصیری در جریان این مراسم در گفت و گوی کوتاهی در توصیف شخصیت شهید موسوی اظهار داشت: فداکاری، تعصب، غیرت و جوانمردی از صفات بارز آن سردار شهید بود. در حقیقت او کسی بود که برای حفظ امنیت و آرامش دولت خدمتگزار، از جان گذشته تلاش می کرد و در این مسیر خستگی ناپذیر بود.
وی تصریح کرد: شهید رئیسی و همراهان ایشان به همه ما ثابت کردند که با خدمت صادقانه می توان رضایت خدا و مردم را جلب کرد و انشالله ما نیز با ادامه این مسیر بتوانیم عاقبت‌به‌خیر شویم‌.

نظر شما