شناسهٔ خبر: 66826423 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

ترکیب ذوب آهن برای شکست دادن فولاد خوزستان

بازیکنان ابتدایی محمد ربیعی برای جدال مقابل فولاد خوزستان انتخاب شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ورزش سه، از هفته بیست و هشتم فوتبال ایران قرار است دو تیم فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان به مصاف یکدیگر بروند تا یکی از سه دیدار پایانی فصل را مقابل یکدیگر برگزار کنند. شاگردان ربیعی که در این مدت از وضعیت خوب نیم فصلشان فاصله گرفتند، حالا یک دیدار مقابل تیم قعرنشین خوزستانی جدول دارند. ترکیب ذوب آهن اصفهان برای این بازی به شرح زیر است:

محسن فروزان، محمد قریشی، فریبرز گرامی، امیرحسین رنگرز، دانیال ایری، کمال کامیابی نیا، گریگول چابرادزه، محمدحسین اسلامی، فردین یوسفی، مجید علیاری و محمد جواد محمدی

ذوبی‌ها که بعد از پرسپولیس، دومین تیم برتر لیگ بیست‌وسوم در دیدارهای بیرون از خانه هستند و این شانس را دارند تا عنوان بهترین تیم بیرون از خانه فصل را از آن خود کنند، هفته گذشته برد روحیه‌بخشی برابر پیکان به‌دست آوردند. نوسان زیاد نتیجه‌گیری‌های سفیدوسبزپوشان باعث شده تا شمار بردها، تساوی‌ها و باخت‌های این تیم در فصل جاری یکسان باشد و آن‌ها 9 بار طعم برد را چشیده‌اند و در 9 مسابقه هم با شکست از زمین مسابقه بیرون آمدند؛ ضمن آنکه در 9 دیدار به نتیجه تساوی رضایت داده‌اند. شاگردان ربیعی که در سودای حفظ موقعیت‌شان در بین 8 تیم برتر جدول هستند، امید به شکست دادن فولادِ بحران‌زده در اهواز دارند تا ضمن حفظ روند خوب خود در دیدارهای بیرون از خانه، با سوغاتی 3 امتیازی از اهواز به اصفهان برگردند.

نظر شما