شناسهٔ خبر: 66818824 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

حزب‌الله ۵ مقر نظامیان اسرائیلی را هدف قرار داد

مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که چندین ساختمان محل استقرار نظامیان اسرائیلی را در شهرک‌های شمال فلسطین اشغالی به طور دقیق مورد هدف قرار داده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، مقاومت اسلامی لبنان بامداد امروز (جمعه) از 5 حمله جداگانه به محل استقرار نظامیان رژیم اشغالگر در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که در شهرک «ایون مناخیم» سه ساختمانی که نظامیان رژیم اشغالگر از آن استفاده می‌کردند را با موفقیت مورد هدف قرار داده است.

حزب‌الله لبنان همچنین محل استقرار نظامیان اسرائیلی در شهرک «المطله» را نیز با «سلاح مناسب» مورد اصابت قرار داد. حزب‌الله همچنین در اطلاعیه سوم خود از  حمله موشکی به سمت تجمع نظامیان اسرائیلی در نزدیکی شهرک صهیونیست‌نشین «یارون» خبر داد.

 گفتنی است که عمده مناطق مسکونی شمال فلسطین اشغالی تخلیه شده و نظامیان اشغالگر از خانه‌های صهیونیست‌ها به عنوان مقر خود استفاده می‌کنند.

در این خصوص شبکه الجزیره در 13 اردیبهشت ماه در گزارشی اختصاصی از عملیات‌های حزب‌الله، در ویدئویی نشان داد که نظامیان اسرائیلی از خانه‌های مسکونی تخلیه شده در شهرک‌های نزدیک مرز لبنان به عنوان مقر خود استفاده می‌کنند؛ خانه‌هایی که مورد شناسایی نیروهای حزب‌الله قرار گرفته است.

انتهای پیام/

نظر شما