شناسهٔ خبر: 66799883 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

سرمربی جدید میلان: کسی که انتظارش را نداشتید

آنگونه که دی مارزیو خبر می‌دهد، میلان و فونسکا به توافق بسیار نزدیک شده‌اند.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، جیانلوکا دی مارزیو می‌گوید که پائولو فونسکا برای هدایت میلان متقاعد شده است و سرمربی پرتغالی پس از مذاکره با سران روسونری و بررسی پروژه‌ای که آنها در دست دارند، چراغ سبز نشان داده است.

پس از آنکه اسامی زیادی همچون لوپتنگی، دی زربی، فن بومل، کونسیسائو، موتا و... برای هدایت میلان و جانشینی پیولی معرفی شدند، در نهایت این پائولو فونسکاست که به عنوان سرمربی جدید معرفی خواهد شد.

2024908

سرمربی سابق رم از لیل پیشنهاد تمدید (با یک قرارداد طولانی و مهم) دریافت کرده است اما آن را رد کرده است. علاوه بر این، دیدار با مدیران مارسی برای امروز (22 می) برنامه‌ریزی شده است. با این حال، به نظر می‌رسد فونسکا با وجود وسوسه بسیار زیاد از سوی نیمکت‌های مهم اروپا (منچستریونایتد و بایرن مونیخ)، تصمیم به حضور در میلان گرفته است.

در سطح مالی، فونسکا کمتر از آنچه دو تیم فرانسوی (لیل و مارسی) به او پیشنهاد می‌دهند، از میلان دریافت می‌کند، اما پرتغالی با پروژه بلندمدت (سه سال) و تضمین یک تیم رقابتی متقاعد شده است.

علاوه بر این، احتمال بازگشت به ایتالیا در انتخاب سرمربی تفاوت ایجاد کرده است. برای رسیدن به رسمی شدن توافق، اما باید منتظر خروج پیولی بود (در این ساعات تماس‌های مستمری بین طرفین وجود دارد) و سپس فونسکا باید تصمیم نهایی را به لیل و مارسی اعلام کند.

میلان تصمیم جدایی پیولی را بین دوشنبه و سه‌شنبه اعلام خواهد کرد تا به او اجازه دهد در آخرین بازی فصل خداحافظی خوبی داشته باشد. گفته می‌شود که روسونری برای فونسکا یک پیشنهاد 3 ساله تا 2027 همراه با 3.5 میلیون یورو پاداش، آماده کرده است‌.

این سرمربی 51 ساله پرتغالی، پیش از اینکه هدایت لیل را در فرانسه برعهده بگیرد، روی نیمکت تیم‌های مطرحی چون رم، پورتو، براگا و شاختار بود که توانست قهرمانی‌های لیگ اوکراین (3 بار)، جام حذفی اوکراین (3 بار)، جام حذفی اوکراین (1 بار)، جام حذفی و سوپرجام پرتغال (هر کدام یک بار) کسب کرده و 9 عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.

نظر شما