شناسهٔ خبر: 66799452 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

یک بازیکن از آکادمی پرسپولیس رقیب سروش

به نظر می‌رسد یکی از بازیکنان سابق آکادمی پرسپولیس رقیب سروش رفیعی برای بازی در ترکیب اصلی باشد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، با محرومیت سروش رفیعی از بازی با هوادار، سینا اسدبیگی در دیدار با هوادار در ترکیب اصلی قرار گرفت و نمایش قابل قبولی ارائه داد.

اسدبیگی که قبل از آن در دو دیدار جام حذفی مقابل آلومینیوم و دیدار لیگ برتری مقابل نساجی در قائمشهر درخشیده و دو پاس گل تماشایی داده و حتی موفق به گلزنی هم شده بود، حالا رقیبی جدی برای سروش رفیعی برای حضور مقابل استقلال خوزستان به حساب می‌آید.

2015604

اسدبیگی این فصل خیلی کمتر از فصل قبل برای پرسپولیس بازی کرده و در نیم فصل صحبت‌های زیادی درباره جدایی‌اش وجود داشت و چند باشگاه لیگ برتری خواستار به خدمت گرفتنش بودند اما در پرسپولیس ماند تا در دقایقی که نصیبش می‌شود خودنمایی کند.

در حالی که برخی بازیکنان پرسپولیس بعد از نیمکت نشینی در نیم فصل دوم نتوانستند در زمان‌های به دست آورده شرایط خوبی داشته باشند و بی‌انگیزه نشان دادند اما اسدبیگی از فرصت‌هایی که نصیبش شد بهترین بهره را برد و حالا کاری کرده که می‌توان برای او در دیدار مقابل استقلال خوزستان شانس بازی قائل شد. هر چند این هافبک 26 ساله نسبت به سروش رفیعی تجربه بسیار کمتری در لیگ برتر دارد و شاید قدرت پاسوری رفیعی و میدانداری او را نداشته باشد اما در عوض دوندگی بیشتری دارد و شوتزن هم هست.

نکته جالب در مورد اسدبیگی اینکه او حدود 9 سال پیش در تیم جوانان پرسپولیس بازی می‌کرد و به نوعی محصولی از آکادمی سرخ‌هاست، هر چند مدت زیادی در آکادمی این باشگاه نماند و به باشگاه پیکان رفت. به هر حال در شرایطی که از محصولات فعلی آکادمی پرسپولیس تقریبا هیچ بازیکنی به ترکیب اصلی پرسپولیس نزدیک نیست اسدبیگی تنها بازیکن سابق آکادمی پرسپولیس به حساب می‌آید که می‌تواند در بازی حساس جمعه شب به ترکیب اصلی تیمش برسد.

نظر شما