شناسهٔ خبر: 66701750 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

سر مربی مس رفسنجان:

تیم ما بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت

تبریز-سر مربی مس رفسنجان گفت: بعد از اینکه پنالتی تراکتور موفقیت آمیز نشد بازیکنان ما روحیه گرفتند و بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، محرم نوید کیا شامگاه پنج شنبه در نشست خبری بعد از بازی تراکتور با مس رفسنجان اظهار کرد: اجازه دادیم تا تراکتور بازی کند و جلو بی آید تا ما از خط دفاعی بازی سازی کنیم و در نیمه دوم برعکس عمل کردیم.

شاید توانستیم در نیمه دوم گلی بدست آوریم ولی بازی به وقت اضافه کشیده شد و در دقایق ابتدایی وقت اضافی به گل رسیدیم و بعد از دستیابی به گل، تراکتور فشار زیادی را به ما وارد کرد.

وی با بیان اینکه هواداران تراکتور جو ورزشگاه را خوب کرده بودند و حس خوبی به بازی می‌داد، ادامه داد: بعد از اینکه پنالتی تراکتور موفقیت آمیز نشد بازیکنان ما روحیه گرفتند و بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: بازیکنان طلب کار تیم تا حدودی طلبشان را دریافت کردند که در روحیه بازیکنان تأثیر گذار بود، من همیشه تیمی را می‌خواهم که تا آخر بازی با انگیزه بازی کند.

وی با بیان اینکه اکبری بدلیل آسیب دیدگی به این بازی نرسید، افزود: وقتی تیمی که استقلال و تراکتور را حذف می‌کند قابل احترام است، باید منتظر قرعه کشی بازی با تیم آلومینیوم باشیم تا شرایط موجود را بررسی کنیم و امیدواریم تمام شانس‌هایمان را از دست ندهیم.

نظر شما