شناسهٔ خبر: 66309085 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

بعد از گل‌محمدی، کدام مربی گزینه هدایت تراکتور است؟

خبرگزاری تسنیم

یحیی گل‌محمدی تا این لحظه گزینه اصلی باشگاه تراکتور است و در صورتی که حضور این مربی در تبریز منتفی شود، نفر بعدی یک گزینه خارجی خواهد بود.

صاحب‌خبر -

 در حالی که هشت روز از جدایی پاکو خمس می‌گذرد، همچنان سرنوشت نیمکت سرخپوشان تبریزی مشخص نیست و هر روز نام‌های مختلفی به‌عنوان گزینه احتمالی تراکتور مطرح می‌شود.

تا این لحظه یحیی گل‌محمدی همچنان گزینه اصلی مدیران باشگاه تراکتور برای حضور روی نیمکت این تیم است و تلاش‌ها برای حل مشکل این مربی ادامه دارد.

مدیران تراکتور همسو با گل‌محمدی، مذاکراتی با قربان بردیف نیز انجام داده‌اند که این مربی اعلام کرده تا دهه سوم اردیبهشت‌ماه نمی‌تواند به تبریز بیاید.

در این شرایط امروز شایعاتی پیرامون مذاکره باشگاه تراکتور با یورگن کلینزمن مطرح شد که این موضوع صحت ندارد و مدیران تراکتور فعلاً تمام تمرکزشان را روی جذب گل محمدی گذ‌اشته اند و در صورتی که این اتفاق نیفتاد، همچنان نصرتی مسئولیت فنی این تیم را بر عهده خواهد داشت تا قرارداد قربان بردیف با تیم قبلی خود به اتمام برسد و این مربی ترکمنستانی بار دیگر به تبریز بازگردد. این اتفاقات البته تا این لحظه است و این احتمال وجود دارد که در ادامه اتفاقات دیگری رخ دهد.

تراکتور در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی روز جمعه ۷ اردیبهشت به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت.

نظر شما