شناسهٔ خبر: 66222539 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: انتخاب | لینک خبر

ایرنا به نقل از ای.بی.سی نیوز: مقام آمریکایی گفته موشک‌های اسرائیلی به مرکزی در ایران اصابت کرده‌/ این خبر را هیچ رسانه معتبری تایید نکرده/ مهر: رسانه‌های آمریکایی می‌گویند «آمریکا در این حمله مشارکت نداشته»

شبکه ای.بی.سی نیوز بامداد جمعه به نقل از یک مقام آمریکایی مدعی شد که موشک‌های اسرائیلی به مرکزی در ایران اصابت کرده‌اند. این خبر را هیچ رسانه معتبری تایید نکرده است.

صاحب‌خبر -
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا به نقل از ای.بی.سی نیوز: مقام آمریکایی گفته موشک‌های اسرائیلی به مرکزی در ایران اصابت کرده‌/ این خبر را هیچ رسانه معتبری تایید نکرده

ایرنا نوشت: رسانه‌های خارجی بامداد جمعه از شنیده شدن صدای انفجارهایی در ایران، عراق و سوریه خبر دادند.

رویترز به نقل از «یک منبع ایرانی» نوشت که یک سامانه پدافند هوایی فعال شده است.
سی.ان.ان نیز مدعی شد که دستکم هشت پرواز مسیر خود را بر فراز ایران تغییر داده‌اند.

شبکه ای.بی.سی نیوز بامداد جمعه به نقل از یک مقام آمریکایی مدعی شد که موشک‌های اسرائیلی به مرکزی در ایران اصابت کرده‌اند. این خبر را هیچ رسانه معتبری تایید نکرده است.

اسکای نیوز و الجزیره نیز از جمله رسانه‌هایی هستند که به پوشش این خبر پرداخته‌اند.

تلاش رسانه‌های آمریکایی برای دستاوردسازی از وقایع صبح جمعه ایران!

در عین خال، خبرگزاری مهر نوشت: در حالی که تا این لحظه (ساعت ۷ صبح) و با گذشت ۳ ساعت از اولین صدای شلیک پدافند در شرق اصفهان، هیچ تصویر مستقل و مستندی از حمله به تأسیسات ایران منتشر نشده است، رسانه‌های آمریکایی همچنان از اینکه «آمریکا در این حمله مشارکت نداشته و...» خبر می‌دهند.

 علاوه بر خبر اولیه ABC در ساعت‌های اخیر CNN و NBC هم خبرهایی با مضمون حمله اسرائیل به ایران منتشر کرده‌اند. هنوز معلوم نیست غیر از صدای شلیک پدافند در اصفهان و تبریز منظور آن‌ها چیست

لینک کوتاه کپی لینک

نظر شما