شناسهٔ خبر: 65409408 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: رویدادایران | لینک خبر

اعتراض یزدی‌خواه به لیست قالیباف-پایداری: مهندسی آشکار صورت گرفته؛ چگونه فردی که ۴ رای از مجموع ۳۰۵ رای آورده جایگزین من شده اعتراض یزدی‌خواه به لیست قالیباف-پایداری: مهندسی آشکار صورت گرفته؛ چگونه فردی که ۴ رای از مجموع ۳۰۵ رای آورده جایگزین من شده

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در اعتراض به نحوه انتخاب نماینده شهرری در لیست ائتلاف گفت: چگونه فردی که ۴ رای از مجموع ۳۰۵ رای آورده جایگزین بنده شده است؟ به گزارش انتخاب، «سید علی یزدی‌خواه» در نامه‌ای خطاب به اعضای شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب که یک نسخه از آن را در اختیار رسانه‌ها

صاحب‌خبر -

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در اعتراض به نحوه انتخاب نماینده شهرری در لیست ائتلاف گفت: چگونه فردی که ۴ رای از مجموع ۳۰۵ رای آورده جایگزین بنده شده است؟

به گزارش انتخاب، «سید علی یزدی‌خواه» در نامه‌ای خطاب به اعضای شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب که یک نسخه از آن را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است، نسبت به انتخاب میلاد میرزایی نفر پنجم شورای ائتلاف شهرری در شورای داوری تهران اعتراض و اعلام کرد: بعد از خروج فرد منتخب شهرری باید نام او که نفر دوم بوده است، جایگزین می‌شد.

در این نامه آمده است: ضمن ارسال صورت‌جلسه شورای ائتلاف شهرستان ری در خصوص رأی گیری جهت انتخاب کاندیدای مورد نظر این شورا، مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ اینجانب با وجود مهندسی آشکار صورت گرفته توسط برخی از اعضای شورای ائتلاف ری، به عنوان نفر دوم به شورای داوری تهران معرفی شدم.

وی در مطلب خود آورده است: ولیکن پس حذف نفر اول، در کمال ناباوری شاهد بودیم که نفر پنجم لیست که تنها موفق به اخذ ۴ رای از مجموع ۳۰۵ رای ماخوذه شده است، در لیست نهایی شورای ائتلاف قرار گرفته است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در پایان نامه خود نوشت: با توجه به لزوم اجرای فرایند‌های انتخاب نفر برتر در لیست، از اعضای انقلابی آن شورا انتظار می‌رود نسبت به بررسی این امر و استیفای حقوق اینجانب اقدام شایسته معمول شود.

منبع: fararu-712795

نظر شما