شناسهٔ خبر: 65407414 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

بیانیه باشگاه بعثت در خصوص اتفاقات دیدار با تیم تراکتور؛

اتوبوس تیم تراکتور در صحت و سلامت کامل بوده است

کرمانشاه- روابط‌عمومی باشگاه بعثت در خصوص اتفاقات دیدار با تیم تراکتور تبریز طی بیانیه ای اعلام کرد: اتوبوس تیم تراکتور در صحت و سلامت کامل بوده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط‌عمومی باشگاه بعثت در خصوص اتفاقات دیدار با تیم تراکتور تبریز طی بیانیه‌ای اعلام کرد: اتوبوس تیم تراکتور در صحت و سلامت کامل بوده است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بر اساس برنامه رسمی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال امروز دوشنبه هفتم اسفند ماه ۱۴۰۲ قرار بود در چهارچوب لیگ برتر امید کشور تیم‌های بعثت کرمانشاه و تراکتور تبریز رأس ساعت ۱۴ در ورزشگاه آزادی کرمانشاه به مصاف یکدیگر بروند.

در حالی که ساعت ۱۳ کلیه عوامل برگزاری مسابقه اعم از نیروهای انتظامی، کادر درمان و آمبولانس، نماینده فدراسیون و داوران در ورزشگاه حاضر بودند تیم تبریزی با ادعای درگیری و دزدیده شدن لباس‌هایشان در خارج از استادیوم حاضر به بازی نشده و عدم امنیت خود را دلیل عدم حضورشان دانسته‌اند.

این درحالی است که هیچ سندی مبنی بر ادعای مطروحه ارائه نشده و بر اساس تصاویر موجود و مستند اتوبوس تیم تراکتور در صحت و سلامت کامل بوده و این بازی‌های رسانه‌ای صرفاً جهت توجیه عدم حضورشان بوده است.

در ضمن طبق صورتجلسه رسمی نماینده فدراسیون تمام اتفاقات مطرح شده توسط تیم تراکتور فقط در حد ادعا بوده و هیچ سندی ارائه نشده و امنیت حاضرین در ورزشگاه و استادیوم به بالاترین شکل ممکن فراهم گردیده است

قابل ذکر است نتیجه این دیدار در شرایط جدول بسیار تأثیر گذار بود و این ترفندی برای فرار از رقابت در مستطیل سبز است و گرنه کرمانشاه و مردمش همواره در مهمان‌نوازی شهره بوده و قطعاً این بازی‌های رسانه‌ای ناجوانمردانه سناریویی بیش نیست.

نظر شما