شناسهٔ خبر: 65405079 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

شیاطین سرخ به دنبال رکوردشکنی از راه فروش بازیکنانش

منچستریونایتد به دنبال این است تا با فروختن بازیکنان خود در تابستان پیش رو، در زمینه درآمدزایی رکوردشکنی کند.

صاحب‌خبر -

شیاطین سرخ به دنبال این هستند تا با قطع همکاری با حداقل ۱۰ بازیکن، پر درآمدترین پنجره نقل و انتقالاتی تاریخ باشگاه‌شان را تجربه کنند. 

منچستریونایتد به دنبال این است تا با فروختن بازیکنان خود در تابستان پیش رو، در زمینه درآمدزایی رکوردشکنی کند. 

به گزارش طرفداری به نقل از MEN، شیاطین سرخ برای پیروی از محدودیت‌های مالی لیگ برتر و فراهم آوردن بودجه لازم جهت جذب مهره‌های جدید، به فروش تعداد زیادی از بازیکنان خود می‌اندیشند. 

قرارداد رافائل واران، آنتونی مارسیال و تام هیتون در پایان فصل به پایان می‌رسد و در آن موقع تنها یک سال از قرارداد آرون ون بیساکا، ویکتور لیندلوف و فاکوندو پلیستری باقی خواهد ماند. از قرار معلوم، قرارداد سفیان امرابط در پایان فصل دائمی نخواهد شد و او به فیورنتینا بر می‌گردد. از طرف دیگر، کاسمیرو هم مورد توجه باشگاه‌های عربستانی قرار دارد. سر جیم رتکلیف همچنین تایید کرده است که درباره آینده میسون گرینوود، تصمیم جدیدی اتخاذ خواهد شد.

فرم بد مارکوس رشفورد در فصل جاری، همچنین موجب تردیدهایی درباره آینده او در باشگاه شده است. انتظار می‌رود جیدون سانچو، دونی فن ده بیک و هانیبال مجبری که به صورت قرضی از باشگاه جدا شده‌اند، همگی برای فروش قرار بگیرند البته آینده سانچو تا حد زیادی متکی به آینده اریک تن هاخ در باشگاه خواهد بود. بنفیکا هم می‌تواند از بند موجود در معامله خود با یونایتد، برای دائمی کردن قرارداد قرضی آلوارو فرناندز استفاده کند. منچستریونایتد همچنین آمادگی خواهد داشت تا پیشنهادهای دریافتی برای آنتونی، وینگر برزیلی خود را بررسی کند. 

گفتنی است که منچستریونایتد در زمینه فروش بازیکنانش آنقدر ضعیف عمل کرده است که تنها پنج بازیکن _کریستیانو رونالدو، روملو لوکاکو، آنخل دی ماریا، دیوید بکام و دنیل جیمز_ این باشگاه را در ازای ۲۵ میلیون پوند یا بیشتر، ترک کرده‌اند. 

نظر شما