شناسهٔ خبر: 65375996 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

ترخيص خودرو‌های توقیفی به مناسبت نيمه شعبان

ترخیص خودرو‌های توقیفی شامل تمامی تخلفات رانندگی و همچنین موارد مرتبط با حوزه عفاف و حجاب نیز است؛ البته تاکید می‌شود این طرح شامل خودرو‌هایی است که تا روز جمعه چهارم اسفندماه در پارکینگ توقیف شده‌اند.

صاحب‌خبر -

سخنگوی پلیس از ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت نیمه شعبان خبر داد و گفت: وسایل نقلیه‌ای که در چارچوب مقررات پلیسی، توقیف فیزیکی شده‌ و در پارکینگ هستند به مناسبت جشن نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت ترخیص می‌شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین، سردار سعید منتظرالمهدی روز شنبه افزود: بنابر تدبیر فرمانده کل انتظامی وسایل نقلیه‌ای که در چارچوب مقررات پلیسی، توقیف فیزیکی شده و در پارکینگ هستند به مناسبت جشن نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت ترخیص می‌شوند.

وی اظهار داشت: ترخیص خودرو‌های توقیفی شامل تمامی تخلفات رانندگی و همچنین موارد مرتبط با حوزه عفاف و حجاب نیز است؛ البته تاکید می‌شود این طرح شامل خودرو‌هایی است که تا روز جمعه چهارم اسفندماه در پارکینگ توقیف شده‌اند.

سخنگوی فراجا تاکید کرد: البته این طرح، مشمول خودرو‌هایی که دارای شکایت قضایی و پرونده مفتوح در سیستم قضایی هستند، نمی‌شود.

منتظرالمهدی همچنین گفت: مالکان خودرو‌ها می‌توانند برای ترخیص خودروی خود به دفاتر پلیس ۱۰+ در سراسر کشور یا به اپلیکیشن "پلیسِ من" در بخش "پلیس راهور" مراجعه و نسبت به انجام فرآیند ترخیص خودروی خود اقدام کنند.

نظر شما