شناسهٔ خبر: 65333566 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

آرتتا: دفاع پورتو عالی بود؛ در بازی برگشت باید عملکرد بهتری داشته باشیم

پویا صلح خواه

آرتتا ضمن ابراز ناامیدی از شکست در ثانیه‌های پایانی، از تعداد خطاهای بازی گلایه کرد

صاحب‌خبر -

طرفداری | آرسنال در آغاز ماجراجویی خود در دور حذفی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در بازی رفت مرحله یک هشتم به مصاف پورتو رفته بود و در پایان با نتیجه 1-0 شکست خورد. پورتو مقابل دروازه خودی و حریف تیم بهتری بود و پس از دفاع قابل قبول، در آخرین لحظات زهرش را به تیم آرتتا ریخت. سرمربی اسپانیایی در واکنش اولیه به بازی گفت:

از نحوه‌ای که بازی را به پایان رساندیم بسیار ناامید هستم. اگر نمی‌توانید پیروز شوید، پس نبازید. باید بهتر از این‌ها بازی کنیم. بازی در دستان ما بود اما از ایجاد موقعیت گلزنی مقابل دروازه آن‌ها ناکام بودیم. ما از این شکست درس‌هایی خواهیم آموخت؛ تنها دور رفت است. اگر می‌خواهیم راهی یک چهارم شویم، باید پیروز شویم و بازی بسیار بهتری داشته باشیم.  تعداد بالای خطاهای؟ همین نکته بازی را توصیف می‌کند. داور باید بازی را کنترل کند. 

 روی توپ آخر گل خوردیم، بنابراین نمی‌توانم بگویم بازیکنان آرسنال بی‌تجربه و خام بودند. آن‌ها 94 دقیقه هیچ اشتباهی نداشتند بنابراین چنین قضاوتی منصفانه نیست اما روی نتیجه بازی تاثیر گذاشت. داوید رایا مقصر بود؟ نباید سه بار توپ را لو دهیم. 

مشکلات خط حمله؟ پورتو شایسته تحسین است. آن‌ها به خوبی دفاع کردند و عالی بودند. وقتی وارد فضاهای مهمی شدیم، تمام‌کنندگی نداشتیم. هر بار که یکی از بازیکنان حریف را لمس می‌کردیم، به نظر می‌رسید مرتکب خطا شده‌ایم. با این حال ما از بازی امروز می‌آموزیم و در بازی آینده بهتر عمل خواهیم کرد.  

نظر شما