شناسهٔ خبر: 65333422 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: رویدادایران | لینک خبر

هشدار مدیریت بحران به تهرانی‌ها هشدار مدیریت بحران به تهرانی‌ها

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار بارش برف و باران، مه و کولاک برف در مناطق کوهستانی گفت: شهروندان ضمن احتیاط در تردد از مسیر‌های کوهستانی به تجهیزات زمستانی مجهز باشند. به گزارش مهر، حامد یزدی مهر مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه طبق اعلام سازمان هواشناسی در نیمه

صاحب‌خبر -

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار بارش برف و باران، مه و کولاک برف در مناطق کوهستانی گفت: شهروندان ضمن احتیاط در تردد از مسیر‌های کوهستانی به تجهیزات زمستانی مجهز باشند.

به گزارش مهر، حامد یزدی مهر مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه طبق اعلام سازمان هواشناسی در نیمه شمالی به ویژه ارتفاعات استان شاهد بارش برف و باران، وقوع مه و کولاک برف در مناطق کوهستانی خواهیم بود، گفت: در ارتفاعات توچال ایستگاه ۷، میگون، آبعلی، دماوند، پردیس، لواسان، شمیرانات و شرق تهران اثر این مخاطرات قابل مشاهده خواهد بود، لذا به همه عزیزان توصیه می‌شود به طور جدی از صعود به ارتفاعات و فعالیت‌های کوهنوردی خودداری کنند.

یزدی مهر با اشاره به اینکه در مناطق مذکور احتمال لغزندگی معابر و جاده‌ها و اختلال موقت در تردد پیش بینی شده است افزود: به همه رانندگانی که قصد تردد از این مناطق را دارند توصیه می‌شود نسبت به همراه داشتن تجهیزات زمستانی به ویژه در مسیر‌های کوهستانی و گردنه‌های برف گیر توجه ویژه داشته باشند.

وی در خصوص عدم توقف در بستر مسیل‌ها و حاشیه رودخانه‌ها نیز هشدار داد و بیان کرد: بررسی دهانه پل‌ها و بستر آب رو‌ها به جهت اطمینان از پاک سازی و لایروبی از اهمیت ویژه برخوردار است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران درباره استحکام سازه‌های موقت و سست مانند داربست‌ها و پوشش‌های گلخانه نیز هشدار داد و عنوان کرد: در مدت مذکور احتیاط در فعالیت‌های عمرانی و عدم توقف کنار سازه‌های نیمه کاره مورد تاکید است.

منبع: fararu-711313

نظر شما