شناسهٔ خبر: 65315084 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

دِیک، اسنایدر و اسکارپینو ستاره‌های شهر آفتابی!

کشتی قهرمانی آمریکا در حالی از امروز آغاز می‌شود که کایل دِیک و کایل اسنادر آمریکایی و اسکارپینو هیندز کوبایی شاخص‌ترین کشتی‌گیران شرکت‌کننده در آن هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، از امروز (دوم اسفند) مسابقات کشتی قهرمانی قاره آمریکا موسوم به پان‌آمریکن در شهر آفتابی آکاپولکو مکزیک آغاز می‌شود، در حالی که این شهر چند روز بعد از پایان این رقابت‌ها، میزبانی از مسابقات گزینشی المپیک در قاره آمریکا (گزینشی پان‌آمریکن) را نیز برعهده دارد.

اتحادیه جهانی کشتی، کایل دیِک نایب‌قهرمان سال 2023 وزن 74 کیلوگرم جهان و کایل اسنایدر نفر سوم 97 کیلوگرم جهان را شاخص‌ترین آزادکارانی می‌داند که روزهای جمعه و شنبه در مکزیک روی تشک خواهند رفت.

دِیک که بار دیگر گاندری گارزون کوبایی را پیش روی خود می‌بیند، قطعاً شانس اول کسب مدال طلای این رقابت‌هاست.

جدی‌ترین رقیب اسنایدر که در فینال تورنمنت زاگرب به امیرعلی آذرپیرا باخت آرتور تورس کوبایی است. اسنایدر اگر در آکاپولکو موفق به کسب عنوان قهرمانی شود، ششمین طلای خود را در مسابقات قهرمانی پان‌آمریکن به دست آورده، در عین حال نیز تورس به دنبال انتقام سه شکست خود در فینال مقابل اسنایدر است.

اسکارپینو هیندز کوبایی هم شاخص‌ترین فرنگی‌کار حاضر در این رقابت‌هاست که البته چندی قبل در تورنمنت زاگرب مغلوب فردین هدایتی قهرمان جوانان جهان شد. او هم این فرصت را دارد که با تکرار طلای سال گذشته‌اش در مکزیک، ششمین قهرمانی‌ خود در پان‌آمریکن را جشن بگیرد.

کمال بِی و اسپنسر وودز آمریکایی هم از دیگر گزینه‌های اصلی قهرمانی در این رقابت‌ها به شمار می‌روند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما