شناسهٔ خبر: 63989816 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

امارات ویزا نداد؛ احتمال لغو اعزام شطرنج‌بازان ایران به مسابقات قهرمانی آسیا

اعزام تیم ملی رده‌های سنی شطرنج به دلیل عدم صدور ویزا توسط دولت امارات احتمالا لغو شد.

صاحب‌خبر -

سرپرست فدراسیون شطرنج از احتمال لغو اعزام تیم رده‌های سنی ایران به مسابقات قهرمانی آسیا به دلیل عدم صدور ویزا توسط دولت امارات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون شطرنج، شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون شطرنج با انتقاد از عملکرد امارات به عنوان میزبان رقابت‌های شطرنج قهرمانی رده‌های سنی آسیا در صدور ویزای تیم ملی رده‌های سنی ایران، از احتمال لغو اعزام این تیم به دلیل عدم صدور روادید خبر داد.

وی در این باره گفت: متاسفانه با وجود اقدام فدراسیون در تاریخ 21 آبان ماه برای درخواست ویزای ملی‌پوشان و خرید بلیت پرواز، به دلیل عدم همکاری امارات و صادر نشدن ویزای بازیکنان و کادر همراه تاکنون، اعزام تیم ملی رده‌های سنی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و اگر هر چه سریع تر روادید صادر نشود، اعزام تیم لغو خواهد شد.

عظیمی عنوان کرد: برای اعزام تیم تمامی تمهیدات لازم توسط فدراسیون اندیشیده شده و قرار بود تیم ملی فردا (سه شنبه) 21 آذر ماه از طریق فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به سمت فرودگاه دبی جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی رده های سنی به میزبانی العین عزیمت کند که متاسفانه تا این لحظه به دلیل عدم همکاری و کارشکنی امارات ویزای تیم ملی ایران صادر نشده است.

نظر شما