شناسهٔ خبر: 63766412 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اعتماد آنلاین | لینک خبر

ائتلاف لاریجانی و روحانی؟ خیلی بعید است؛ به هیچ‌وجه!

فعال سیاسی نزدیک به علی لاریجانی گفت: به هیچ وجه با وضعیت کنونی ائتلافی بین آقای لاریجانی و آقای روحانی انجام نمی‌شود.

صاحب‌خبر -
ائتلاف لاریجانی و روحانی؟ خیلی بعید است؛ به هیچ‌وجه!
کد خبر: 642741
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۸ ۱۵:۰۰:۰۰

آرایش سیاسی انتخابات مجلس هنوز مشخص نیست. برخی معتقدند از هم اکنون نتیجه رقابت سیاسی پیش رو مشخص است اما برخی دیگر چنین باوری ندارند و منتظر رقم خوردن یک نتیجه غافلگیرکننده هستند.

عزت الله یوسفیان ملا شخص نزدیک به لاریجانی درباره قابل پیش بینی بودن نتیجه انتخابات مجلس گفت: هیچ پیش بینی از الان نمی توان داشت. تا زمانی که ترکیب تأییدصلاحیت شدگان اعلام نشود، آرایش صحنه انتخابات مشخص نخواهد شد. هر کس نیز امروز صحبتی کند حدس و گمانی بیش نیست.

به گزارش نامه نیوز بخش هایی از گفت و گوی یوسفیان ملا را در ادامه می خوانید:

 

از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و مواضع شورای نگهبان تعبیر بر این است که انتخاباتی آرام، مناسب و خوبی در پیش است بنابراین پیش بینی نمی شود که یک اتفاق عجیب و غریبی بیفتد. هر زمان ترکیب نامزدهای حاضر در صحنه مشخص شود عرصه رقابت داغ می شود.

درباره ائتلاف جریان علی لاریجانی با جریان حسن روحانی، چنین ائتلافی بعید است، البته باز هم مولفه تعیین کننده همان شرایط رد و تأیید صلاحیت است. با این وجود معتقدم خیلی بعید است که آقای لاریجانی و آقای روحانی ائتلافی داشته باشند چون چنین شرایطی وجود ندارد.

شاید به لحاظ آقای لاریجانی و آقای روحانی یک فرد را تأیید یا حمایت کنند اما این حالت عام و کلان پیدا نخواهد کرد چون زمینه و شرایط برای ائتلاف اصلا آماده نیست؛ مگر آنکه در زمان اعلام تأیید صلاحیت ها یک اتفاقاتی بیفتد که همه راغب شوند و به میدان بیایند ولی به هیچ وجه با وضعیت کنونی ائتلافی بین آقای لاریجانی و آقای روحانی انجام نمی شود.

نظر شما