شناسهٔ خبر: 63765687 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

14 بازیکن پرورش یافته رئال برابر ناپولی

لاماسیا چیه، رئال به آکادمی‌اش می‌بالد

در فهرست رئال برای بازی امشب مقابل ناپولی به نکته‌ای جالب برخورد می‌کنیم. موردی که نشان می‌دهد رئال نیز به آکادمی فوتبال خودش بسیار اهمیت می‌دهد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه" در بازی امشب رئال مادرید برابر ناپولی 14 بازیکن محصول رئال مادرید در فهرست قرار گرفته‌اند.

1960181

از نظر فیفا، بازیکنان محصول یک باشگاه، بازیکنانی هستند که در بازه سنی 15 تا 21 سال، حداقل سه فصل را در آن باشگاه سپری کرده باشند. اگر امشب رودریگو نیمکت نشین شود، رئال روی نیمکت 10 بازیکن آکادمی خواهد داشت و چهار بازیکن نیز در میدان خواهند بود.

در رئال مادرید وینیسیوس، والورده، لونین و رودریگو هرچند در آکادمی رئال حضور نداشته‌اند ولی در بازه سنی مورد نظر فیفا برای رئال حداقل سه سال را بازی کرده‌اند و از آنها به عنوان بازیکن محصول باشگاه نام برده می‌شود.

به اینها باید ناچو، فران گارسیا، دنی کارواخال، لوکاس واسکز و خوسلو را نیز اضافه کرد که این دسته در آکادمی باشگاه حضور داشتند.

1951699

در بازی امشب، وینیسیوس به دلیل مصدومیت غایب است ولی هشت بازیکن دیگر محصول باشگاه در فهرست هستند. 6 بازیکن از تیم دوم و نیز جوانان باشگاه فهرست رئال برای بازی برابر ناپولی را تکمیل کرده‌اند که مهم‌ترینشان گونزالس، نیکو پاز، تئو زیدان و ماریو مارتین هستند.

اخیرا رئال مادرید در رتبه بندی باشگاه‌هایی که بیشترین استفاده را از بازیکنان محصول خود در فصل جاری داشته‌اند، بالاتر از بارسا در صدر قرار گرفت.

نظر شما