شناسهٔ خبر: 63764907 - سرویس فیلم
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

(ویدئو) نبرد حماسی یک آفتاب‌پرست با مار بومسلنگ

آفتاب‌پرست، به‌طور شگفت‌انگیزی سریع و چابک، به شدت مبارزه کرد و قسمت زیرین مار را گاز گرفت. حتی رنگ خود را تغییر داد و از لیمویی به سبز تیره تغییر کرد تا شاید مهاجم را گیج کند.

صاحب‌خبر -
نبرد حماسی یک آفتاب‌پرست با مار بومسلنگ

 

فرارو- این بومسلنگ زمانی غافلگیر شد که آفتاب پرست سعی کرد او را بخورد و پس از آن به مقابله پرداخت.

به گزارش فرارو، این منظره قابل توجه توسط برایان آبراهامسون ۶۲ ساله در حین یک سافاری در پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی توسط دوربین عکاسی شده است.

برایان درباره این صحنه‌های خارق العاده گفت: ما در امتداد Maroela Loop رانندگی می‌کردیم؛ درختان پراکنده Maroela یک پس‌زمینه شگفت‌انگیز ایجاد می‌کنند و فقط حس آرامش را به آدم می‌دهند. همانطور که پیچیدیم، ماشینی در کنار جاده متوقف شد. قلبم به تپش افتاد! چه می‌تواند باشد؟ فردی که در وسیله نقلیه دیگر بود آنچه در حال وقوع بود را به ما نشان داد. یک بومسلنگ در حال شکار آفتاب پرست در درختی درست در کنار جاده بود.

من با دوست صمیمی‌ام پیتر بودم و تصمیم گرفتیم بمانیم و ببینیم چه اتفاقی قرار است بعد بیفتد. در ابتدا، به نظر می‌رسید که بومسلنگ، آفتاب پرست را در گوشه‌ای گیر انداخته است و حمله می‌کرد. اما آفتاب پرست تصمیم گرفت شروع به مبارزه کند.

آفتاب‌پرست، به‌طور شگفت‌انگیزی سریع و چابک، به شدت مبارزه کرد و قسمت زیرین مار را گاز گرفت. حتی رنگ خود را تغییر داد و از لیمویی به سبز تیره تغییر کرد تا شاید مهاجم را گیج کند.

بالای سرشان، عقاب قهوه‌ای در پرواز بود و منتظر فرصتی بود. نقطه عطف زمانی بود که بومسلنگ حمله خود را متوقف کرد و عقاب را بالای سر خود حس کرد. مار محتاط بود و می‌ترسید طعمه شود. اما به محض اینکه عقاب رفت، مار ضربه مهلکی را زد و آفتاب پرست را گاز گرفت.

عقاب برگشت و روی درختی در همان نزدیکی نشسته بود. مار با این احساس به سرعت در علف‌ها ناپدید شد و آفتاب پرست مرده را در درخت مرده رها کرد.

نظر شما