شناسهٔ خبر: 62710875 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

چه تندیس‌ هایی در ورزشگاه نقش‌جهان نصب شده است؟

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از سال‌های گذشته در جهت تکریم اسطوره‌های باشگاهی و ملی خود اقدام به نصب تندیس‌ هایی در ورزشگاه نقش‌جهان کرده است.

صاحب‌خبر -

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از سال‌های گذشته در جهت تکریم اسطوره‌های باشگاهی و ملی خود اقدام به نصب تندیس‌هایی در ورزشگاه نقش‌جهان کرده است.

به گزارش فارس؛ یکی از این تندیس‌ها مربوط به محمود حریری، موسس باشگاه شاهین بود که بعد‌ها به سپاهان تغییر نام داد؛ این تندیس در سمت نیمکت تیم‌های مهمان نصب شده است.

تندیس دیگر مربوط به محمود یاوری، پیشکسوت فوتبال اصفهان و ایران است که سال‌ها سابقه بازی و هدایت تیم سپاهان و تیم ملی ایران را در کارنامه داشته است؛ این تندیس نیز در سمت نیمکت تیم میزبان قرار گرفته است.

تندیس سوم مربوط به سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی است که به عنوان یک اسطوره ملی از حدود ۴ سال پیش در ورزشگاه نقش‌جهان نصب شده است.

به گزارش فارس، دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، قرار بود از ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار شود که به دلیل عدم حضور تیم الاتحاد عربستان در زمین مسابقه لغو شد.

در حالی که تمام شرایط برای برگزاری مسابقه مهیا بود، به یک باره مسئولان تیم الاتحاد عربستان به وجود تندیس‌های کنار زمین چمن ورزشگاه نقش‌جهان اعتراض کرده و خواستار جمع‌آوری آن‌ها شدند.

سپاهان اعلام کرد از این که این درخواست آن‌ها غیر حرفه‌ای و نامعقول است و این تندیس ۴ سال است در ورزشگاه نصب شده است.

هواپیمای تیم الاتحاد عربستان ساعتی قبل فرودگاه اصفهان را ترک کرد.

برچسب‌ها:

نظر شما