شناسهٔ خبر: 60461604 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

رسمی: آندره‌آ پیرلو در لیگ جرارد پیکه بازی خواهد کرد

جرارد پیکه، رئیس لیگ پادشاهان اعلام کرد که آندره آ پیرلو در یک مسابقه آخر هفته آینده شرکت خواهد کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، لیگ پادشاهان در اسپانیا و در شبکه‌های اجتماعی در حال گسترش است. رقابتی که توسط جرارد پیکه برگزار می‌شود یکی از پربیننده ترین رویدادهای آخر هفته است و هر بازی چندین مهمان ویژه دارد.

بازیکنانی مانند رونالدینیو، کون آگوئرو یا نیکو پارجا قبلاً تیم‌های مختلفی را در این رقابت‌ها پشت سر گذاشته‌اند و اکنون نوبت به آندره آ پیرلو می‌رسد که یکشنبه آینده، 4 ژوئن به میادین بازگردد.

این را خود رئیس مسابقات اعلام و فاش کرد که این اسطوره باتجربه ایتالیایی است که با نام "بازیکن 14" شرکت خواهد کرد.

1881325

برای افشای مهمان این هفته، سرمربیان حاضر در این مسابقات باید حدس می‌زدند که این فوتبالیست کیست، زیرا هیچ کس نمی‌دانست چه کسی با نظر پیکه انتخاب شده است.

برای این کار، آن‌ها 64 گزینه را در یک تصویر قرار دادند که بسیاری از آن‌ها بازیکنان سابق فوتبال بودند و سرنخ‌هایی به آن‌ها داده شد تا اینکه جرارد رومرو، رئیس باشگاه جیجانتس، هویت پیرلو را حدس زد.

پس از آن، یک حراجی برگزار شد که در آن رؤسای تمام باشگاه‌های حاضر در مسابقه، با پول مجازی رایج مسابقات پیشنهاداتی را برای جذب پیرلو ارائه کردند، جایی که رومرو دوباره برنده شد و کارت این بازیکن را گرفت.

هافبک سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا در سال 2017 از فوتبال خداحافظی کرد، سالی که آخرین فصل خود را با نیویورک سیتی در لیگ حرفه‌ای آمریکا سپری کرده بود.

1881324

آخرین بازی او به سال 2018 برمی گردد که در ورزشگاه جوزپه مه آتزا با حضور بیش از 45 هزار هوادار مورد تجلیل قرار گرفت. از آن زمان، قهرمان جهان در آلمان 2006 به عنوان سرمربی فعالیت کرده است. اولین باشگاه او یوونتوس بود، باشگاهی که او در سال 2020 پس از اخراج مائوریتسیو ساری هدایت آن را برعهده گرفت و تنها تا پایان فصل در آن حضور داشت.

او در سال 2022 به فاتح کاراگومروک ترکیه رفت و در آنجا عملکرد خوبی نداشت و همین چند روز پیش در 24 می 2023 از سمتش برکنار شد.

نظر شما