شناسهٔ خبر: 60461441 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

خشم طرفدار تاتنهام: کتاب‌سوزان پوچتینو در لندن

یکی از هواداران تاتنهام در واکنش به حضور مائوریسیو پوچتینو در چلسی، نسخه‌ای از کتابی را که برای بزرگداشت دوران حضور او در شمال لندن نوشته شده بود، سوزاند.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، ماه‌ها گمانه‌زنی پیرامون نیمکت چلسی روز گذشته به پایان رسید و این باشگاه تایید کرد که مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام هدایت بازسازی قابل توجه آن‌ها را بر عهده خواهد داشت.

یکی از طرفداران تاتنهام نسبت به این تصمیم خشونت عجیبی به خرج داد و دست به اقدام باورنکردنی زد. نسخه پرفروش کتاب گی‌یم بالاگه، «دنیای جدید شجاع» که در سال 2017 منتشر شد و انقلاب چشمگیر پوچتینو در باشگاه تاتنهام را بررسی می‌کرد، در باربیکیو این طرفدار خشمگین سوخت.

این طرفدار در توییتر با انتشار سوختن کتابی که روی جلد آن عکس پوچتینو قرار دارد، این پیام را منتشر کرد: "این کت لعنتی تو برای باربیکیو چطوره؟"

نکته جالب اینکه آخرین توییت این طرفدار قبل از سوزاندن کتاب، به 11 مارس بازمی‌گردد، جایی که می‌توان دید که او کتاب را دوباره خوانده بود.

1881307

او نوشته بود: "یک بار دیگر این پسر بد را بخوانم. من نسخه قدیمی کتاب را گم کرده بودم و متوجه شدم که نسخه جدید بخشی در مورد راهیابی به فینال [لیگ قهرمانان] وجود دارد. جایزه."

بعید است که این هوادار خاص در نشان دادن خشم نسبت به مردی که به مدت پنج سال روی نیمکت اسپرز بود، تنها باشد.

او طی پنج سال با هدایت تاتنهام بین چهار تیم برتر لیگ برتر انگلیس حضور داشت و در سال 2019 آن‌ها را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند.

نظر شما