شناسهٔ خبر: 58646416 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

هادی زرین ساعد: بازیکنان به خودباوری رسیده‌اند/ روزهای خوب استقلال در پیش است

پیشکسوت آبی‌پوشان نظرات خود را در خصوص شرایط این روزهای استقلال بیان کرد.

صاحب‌خبر -

هادی زرین ساعد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص برد استقلالی ها اظهار داشت: برد خوبی کسب شد و به نظرم بازیکنان به خودباوری رسیده‌‌اند. با کارهایی که ساپینتو انجام داده بازیکنان از لحاظ روحی بسیار آماده شده‌ اند و تک به تک آماده درخشش هستند. در ابتدای فصل شاید آن‌چنان از نمایش تیم لذت نمی‌بردم اما تیم هفته به هفته دارد بهتر می‌شود. واقعا حیف است این تیم قهرمان نشود. از خدا می‌خواهم مشکلاتی سر راه استقلال قرار نگیرد و بچه‌ها قهرمانی فصل گذشته را تکرار کنند.

مشکلات استقلال که منجر به افت این تیم شد روحی بوده؟ پاسخ زرین ساعد اینگونه بود: استقلال بعد از جام جهانی هم خوب نشان داد و در تمام خطوط خوب بود. تمام مشکلات روحی و روانی بوده و این مساله باعث افت شد. استقلال همان استقلال است و دوست داشتم به فرم خوب برگردد. در این ۳ هفته هم دیدیدم مشکلات حل شد و نمایش‌های خوبی از این تیم شاهد بودیم.

وی درباره حضور دروازه بان سوم استقلال در زمین گفت: اینکه هر سه دروازه‌بان استقلال در یک فصل بازی می‌کنند اتفاق خوبی است اما در عین حال باید بررسی شود چرا این مشکل پیش آمده است. تا به حال ۲ دروازه‌بان استقلال به دلیل مصدومیت از بازی دور مانده‌اند و شاید دلیل آن فشار زیاد در تمرینات باشد. در کل اما بازی کردن هر ۳ دروازه‌بان اتفاق خوبی است زیرا فاصله‌ها را کم می‌کند. در صورتی که هر ۳ نفر آماده باشند و بهترین نمایش خود را نشان دهند قطعا دست سرمربی باز خواهد بود و در طول فصل این مساله به تیم کمک می‌‌کند.

زرین ساعد درباره افت علیرضا رضایی ادامه داد: ابتدای فصل خیلی خوشحال بودم که رضایی در استقلال ماند و خیالم راحت شد اما احساس می‌کنم فشار و استرس بر عملکردش تاثیر گذاشته است. در ابتدا ترسیده بودم که نکند غیبت حسینی تاثیر داشته باشد اما خدا را شکر عملکرد رضایی خوب بود و اگر مشکلی داشت، بیشتر روحی و روانی بوده است.

زرین ساعد گفت: با خیلی از دوستان که صحبت می‌کنیم از استقلال ایراد می‌گیرند و می‌گویند ساپینتو در حد استقلال نیست اما هنوز پای صحبت‌های اولیه‌ام هستم. او فوق‌العاده کاربلد است. او حالا فهمیده چگونه در ایران کار کند که حقش را بگیرد. روحیه تیم خوب شده و استقلال به روزهای اوج برگشته و در کورس است. استقلال امیدبخش بازی می‌کند و به نظرم روزهای خوب استقلال در پیش است.

خبرنگار: علی رضایی

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما