شناسهٔ خبر: 57548808 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

بازی‌های تدارکاتی هوادار برای شروع دوباره لیگ

تیم فوتبال هوادار با برگزاری چند دیدار تدارکاتی در تعطلات لیگ، خود را برای شروع مجدد مسابقات آماده کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال هوادار که به خاطر تعطیلات لیگ چند روزی را استراحت کرده بود، از ۲۲ آبان مجددا تمرینات خود را پیگیری کرد و با برگزاری چند دیدار تدارکاتی سعی کرد خود را از نظر هماهنگی آماده شروع دوباره لیگ کند.

هوادار در نخستین دیدار تدارکاتی خود به مصاف پیکان رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. شاگردان الهامی در ادامه با استقلال بازی کردند که توانستند دو بر یک این تیم را شکست بدهند. این تیم در ادامه در جریان  دیداری جنجالی به مصاف مس رفسنجان رفت که این بازی به خاطر اعتراض به تصمیمات داور نیمه تمام ماند. بر اساس توافق دو تیم قرار بود بازی در چهار نیمه ۳۰ دقیقه‌ای برگزار شود که در جریان نیمه سوم بازی، به خاطر اعتراض هواداری‌ها روی یک صحنه پنالتی، ساکت الهامی تیمش را از زمین مسابقه خارج کرد تا بازی نیمه‌تمام رها شود.

یکی از حواشی تیم هوادار در تعطیلات، پیشنهاد باشگاه تراکتور به ساکت الهامی بود. تراکتوری‌ها که با بردیف قطع همکاری کرده بودند، پیشنهاد همکاری خود را به ساکت الهامی دادند اما باشگاه هوادار با جدایی مربی تحت قرارداد خود مخالفت کرد تا الهامی هم‌چنان روی نیمکت هوادار بنشیند.

هوادار هم‌چنین روز گذشته(چهارشنبه) در بازی دوستانه با مس کرمان به نتیجه مساوی بدون گل رسید.

این تیم قرار است یک دیدار تدارکاتی دیگر برابر پیکان در تاریخ ۲۱ آذرماه برگزار کند تا با آمادگی کامل در شروع لیگ به مصاف گل‌گهر سیرجان برود.

انتهای پیام

نظر شما