شناسهٔ خبر: 57355508 - سرویس فیلم
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

ببینید| پاسخ جالب کی‌روش به بی احترامی کلینزمن به تیم ملی ایران

کارلوس کی‌روشی، سرمربی تیم ملی ایران به صحبت های روز جمعه یورگن کلینزمن اینگونه واکنش نشان داد.

صاحب‌خبر -

سرمربی تیم ملی در واکنش به بی‌احترامی اسطوره آلمان به بازیکنان ایران با انتشار این عکس در صفحه شخصی اش نوشت:

یورگن عزیز! تو پیشقدم شدی و من را کارلوس صدا کردی بنابراین فکر می‌کنم بهتر است من هم تو را یورگن صدا کنم. حتی با وجود این که من را نمی‌شناسی، شخصیت من را با غرور همیشگی خودت قضاوت کردی.

مهم نیست چقدر به تو بابت آنچه درزمین فوتبال انجام داده‌ای احترام می‌گذارم ولی آن صحبت‌ها درباره فرهنگ ایران، تیم ملی فوتبال ایران و بازیکنانم، مایه شرمساری در فوتبال است. هیچکس نمی‌تواند اتحاد ما را خدشه‌دار کند چرا که این مسائل در سطح ما نیست، دوست داریم تو را به عنوان مهمان به کمپ تیم‌های ملی دعوت کنیم؛ با بازیکنان ایران آشنا شوی و از آنها درباره ایران، مردم ایران،‌شاعران و هنرمندان، جبر (ریاضی) و تمام فرهنگ هزاران ساله ایران یاد بگیری و از بازیکنان ما بشنوی که چقدر آنها به فوتبال عشق می‌ورزند.

به عنوان یک آمریکایی-آلمانی ما می‌فهمیم که تو از ما حمایت نمی‌کنی و مشکلی هم نداریم.

 در عین حال با تمام تمرکزمان می‌خواهیم تصمیم فیفا را در قبال پست تو به عنوان عضو گروه تحقیقات جام جهانی ۲۰۲۲ ببینیم چرا که انتظار داریم تو قبل از اینکه به کمپ ما بیایی، از این سمت استعفا کنی."

ببینید| پاسخ جالب کی‌روش به بی احترامی کلینزمن به تیم ملی ایران

روز جمعه، یورگن کلینزمن در صحبت‌هایی بحث برانگیز عنوان کرد که کی‌روش واقعاً به خوبی با تیم ملی و فرهنگ ایران سازگار است، آنها مدام روی داوران خط و داور چهارم کار کردند و بر قضاوت آنها تاثیر گذاشتند. این فرهنگ آنهاست، آنها شما را از بازی خود خارج می‌کنند.

نظر شما