شناسهٔ خبر: 56428316 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

رفتار جالب هواداران بایرن مونیخ با سردار آزمون

پیش از ورود سردار آزمون به ترکیب لورکوزن، این مهاجم ایرانی مورد تشویق شدید هواداران بایرن مونیخ قرار گرفت. سردار در آلیانز بیشتر از ستاره‌های بایرن تشویق شد!

صاحب‌خبر -

سردار آزمون در یک هفته گذشته روز‌های پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و به نظر می‌رسد که همچنان هم ادامه دارد. اتفاقات برای سردار از آن‌جایی شروع شد که سردار آزمون استوری انتقادی در صفحه خود منتشر کرد و سپس بعد از چند دقیقه با حذف آن استوری، تمام پست‌های صفحه‌اش را نیز پاک کرد. از آنجا بود که شایعه‌ای مبنی بر آنفالو کردن صفحه اینستاگرامی آزمون توسط مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و احسان حاج‌صفی پخش شد. شایعه‌ای که با یک جست‌وجوی ساده می‌شد به نادرست بودنش پی برد.

در ادامه روز‌های پر سر و صدا برای سردار آزمون، شب گذشته در جریان دیدار بایرن مونیخ و بایر لورکوزن یک اتفاق ویژه برای سردار آزمون رخ داد. بر اساس گزارشی که رسانه فرانسوی لو پاریزین منتشر کرده، پیش از حضور مهاجم ایرانی در ترکیب لورکوزن، سردار به شدت از سوی هوادارن بایرن مونیخ که در آلیانز آره‌نا حاضر بودند مورد تشویق قرار گرفته و هواداران پر افتخار‌ترین تیم آلمان این‌گونه از ستاره ایرانی لورکوزن حمایت کردند.

ورزش سه

نظر شما