شناسهٔ خبر: 56346702 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برترین‌ها | لینک خبر

معادلات مجهول کی‌روش برای بازی با سنگال

کارلوس کی روش ۲۷ بازیکن را به همراه خود به اتریش برده است و تا جایی که امکان داشته باشد به همه آنها در دو بازی دوستانه میدان خواهد داد.

صاحب‌خبر -

خبرورزشی: کارلوس کی روش ۲۷ بازیکن را به همراه خود به اتریش برده است و تا جایی که امکان داشته باشد به همه آنها در دو بازی دوستانه میدان خواهد داد.

خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی در اتریش حاکی است آن است کارلوس کی روش در بازی با سنگال تیم ملی را با پلن B راهی میدان می‌کند و به احتمال قوی شیوه بازی تیم ملی و هم چنین ترکیب دستخوش تغییر خواهد شد.

گفته می‌شود مهمترین تغییر در ترکیب تیم ملی بازی مهدی طارمی در نوک خط حمله است. او در بازی با اروگوئه روی نیمکت نشست و سردار آزمون از ابتدا به میدان رفت و حالا در بازی با سنگال مهدی طارمی از ابتدا به میدان خواهد آمد و این بار سردار آزمون روی نیمکت خواهد نشست. بازی تیم ملی در برابر سنگال سه شنبه در اتریش برگزار می‌شود. البته استادیوم دیدار با سنگال با دیدار با اروگوئه متفاوت است.

بعد ازاین دیدار کی‌روش به همراه ملی پوشان به ایران برمی‌گردد تا بازی‌های هفته هفتم را دنبال کند. بر اساس برنامه طراحی شده از سوی کارلوس کی‌روش ملی پوشان در پایان هر هفته از بازی‌ها باید در اردوی تیم ملی حاضر شوند و ریکاوری را در کمپ تیم‌های ملی دنبال کنند.  

 

نظر شما