شناسهٔ خبر: 55694900 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

همکاری پوچه‌دیاز و فدراسیون هندبال ادامه‌دار خواهد بود؟

با توجه به برخی مشکلات در کادر فنی تیم ملی هندبال زنان ادامه همکاری فدراسیون با مربی اسپانیایی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، فدراسیون هندبال ایران ۱۶ تیر با مونتسرات پوچه‌دیاز اسپانیایی برای هدایت تیم ملی هندبال زنان برای حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی زنان آسیا قرارداد بست.

هندبالیست‌های ایران به امید یک نتیجه خوب راهی قونیه شدند اما آنها در پایان مسابقات با سه شکست مقابل آذربایجان، کامرون و آذربایجان و یک پیروزی برابر افغانستان از میان هشت تیم در رده ششم کشورهای اسلامی قرار گرفتند.

در بازی‌های کشورهای اسلامی مونتسرات پوچه‌دیاز به عنوان مربی و مسعود ظهرابی به عنوان مدیر فنی هدایت تیم هندبال زنان ایران را برعهده داشتند که براساس شواهد موجود در جریان این مسابقات میان کادر فنی اختلافاتی بوجود آمده است.

با توجه به اختلاف نظرهایی که میان ظهرابی و مربی اسپانیایی به وجود آمده مشخص نیست که پوچه‌دیاز و فدراسیون هندبال برای مسابقات قهرمانی آسیا باز هم همکاری خواهند داشت یا خیر. باید منتظر ماند و دید که فدراسیون هندبال برای حل این اختلاف چه خواهد کرد.

البته مونتسرات پوچه‌دیاز هدایت تیم هندبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را هم بر عهده گرفته و قرار است در ادامه حضورش در ایران برای حضور هر چه بهتر در جام باشگاه‌های آسیا و همچنین مسابقات لیگ برتر با این باشگاه همکاری داشته باشد.

انتهای پیام

نظر شما