شناسهٔ خبر: 54792441 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

صحبت‌های دوپهلوی گادوین منشا برای حضور در پرسپولیس

منشا یک ماه پیش هم به گل‌محمدی پیشنهاد شده بود، ولی یحیی درصدد بازگرداندن شهریار مغانلو به پرسپولیس بود که به هدفش نرسید و حالا سرمربی پرسپولیس برای بازگشت منشا به این تیم چراغ سبز نشان داده است.

صاحب‌خبر -

گادوین منشا، مهاجم فصل گذشته مس رفسنجان که عنوان آقای گلی لیگ را در فصل گذشته به‌دست آورد، یکی دیگر از گزینه‌های پرسپولیس برای تقویت خط حمله است. این بازیکن در زمان مربیگری برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس کنار گذاشته شد و حتی پیراهن استقلال را هم بر تن کرد. او حالا دوباره مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته و بعید نیست دوباره به این تیم برگردد. منشا یک ماه پیش هم به گل‌محمدی پیشنهاد شده بود، ولی یحیی درصدد بازگرداندن شهریار مغانلو به پرسپولیس بود که به هدفش نرسید و حالا سرمربی پرسپولیس برای بازگشت منشا به این تیم چراغ سبز نشان داده است.

هر‌چند پنالتی‌های پرتعداد در فصل گذشته کمک زیادی به منشا کرد تا آقای‌گل لیگ شود، ولی با توجه به کمبود مهاجم در ایران، این بازیکن نمی‌تواند گزینه بدی برای پرسپولیس باشد. مدیران این باشگاه در حال مذاکره با منشا هستند تا بعد از توافق مالی، قرارداد این بازیکن را تمدید کنند. جالب اینجاست که منشا از سپاهان هم پیشنهاد دارد و مس رفسنجان هم حاضر است با ۳۵۰ هزار دلار قرارداد این بازیکن را تمدید کند.

روز گذشته با منشا تماس گرفتیم تا از احتمال حضور این بازیکن در پرسپولیس صحبت کنیم. البته منشا با محافظه کاری خاصی صحبت کرد و به‌نظر می‌رسید دوست نداشت تا قطعی‌شدن این موضوع حرفی بزند. او در پاسخ به این پرسش که چه احساسی از بازگشت احتمالی به پرسپولیس دارد، گفت: «هنوز چیزی نشده و اجازه بدهید تیم فصل آینده‌ام مشخص شود تا صحبت کنم.» او در پاسخ به این پرسش که چه صحبتی در مورد پیشنهاد پرسپولیس دارد، تأکید کرد: «پیشنهاد پرسپولیس هر بازیکنی را وسوسه می‌کند. ان‌شاءالله ببینیم چه می‌شود!»

همشهری

نظر شما