شناسهٔ خبر: 54300300 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

مارسلو: خوشحالم که با CL از رئال می‌روم

مارسلو، مدافع رئال مادرید، تایید کرد که بازی شب گذشته آخرین حضور او در جمع بازیکنان رئال مادرید با پیراهن این تیم بوده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در دیدار فینال لیگ قهرمانان به مصاف لیورپول رفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم به پیروزی رسید. 
قرارداد مارسلونا با باشگاه رئال مادرید در تابستان امسال به پایان می‌رسد و صحبت‌های بسیاری درباره احتمال جدایی یا تمدید قرارداد او مطرح شده بود. با این حال این بازیکن پس از بازی شب گذشته خبر جدایی خودش از رئال مادرید را تایید کرد. 
این مدافع برزیلی گفت:« احساسی باورنکردنی دارم چون این آخرین بازی من در رئال مادرید است. من با لیگ قهرمانان رئال را ترک می‌کنم و این نهایت لذت برای من است. امروز روز غمگینی نیست. فکر می‌کنم ما بحث کردیم، صحبت کردیم و تصمیم گرفتیم که این بهترین راه است. من تمام کارهای ممکن را در رئال انجام دادم. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که 15 سال در بهترین باشگاه دنیا حاضر باشم.»

 


مارسلو درباره افتخاراتی که در طول دوران حضورش در رئال به دست آورده اظهار داشت:« این بسیار عجیب است. من پنج لیگ قهرمانان کسب کردم، چیزی که در طول زندگی‌ام هرگز فکر نمی‌کردم موفق به کسب آن شوم.»
این ستاره کهنه‌کار رئال مادرید درباره کارلو آنچلوتی نیز صحبت کرد:« ما از قبل می‌دانستیم که او چه مربی خوبی است. او فلسفه و شخصیت خودش را دارد. کارلتو فردی فوق العاده است و از زمان حضورش در این تیم شایستگی این موفقیت‌ها را داشت.»

نظر شما