شناسهٔ خبر: 54233164 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

پیروزی شاگردان مهدوی‌کیا مقابل عراق در بغداد

این دیدار در ورزشگاه تازه تاسیس مدینه بغداد برگزار شد که برای برگزاری دیدارهای بین‌المللی فوتبال این کشور ساخته و آماده شده است.

صاحب‌خبر -

تیم ملی فوتبال امید ایران با یک گل موفق به شکست امیدهای عراق در ورزشگاه مدینه بغداد شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال امید ایران و عراق از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه مدینه بغداد و در حضور تماشاگران به میدان رفتند که این دیدار با یک گل به نفع شاگردان مهدی مهدوی‌کیا خاتمه یافت.

تک گل شاگردان مهدوی‌کیا در نیمه نخست و در دقیقه ۱۲ توسط آریا یوسفی، بازیکن سپاهانی دعوت شده به تیم ملی امید به ثمر رساند.

ترکیب تیم ملی ایران: پارسا جعفری، امیر جعفری، میلاد کر، سامان فلاح (محمد قربانی)، علیرضا خدایی، محمد خدابنده لو، یاسین سلمانی (کاپیتان)، محمد حسین زواری (علی پیلارام)، امیرعلی صادقی، احمد شریعت زاده (محمدجواد کالمرزی)، آریا یوسفی.

تیم ملی امید ایران سه روز دیگر (ششم خرداد)، دومین بازی دوستانه خود را مقابل عراق برگزار خواهد کرد.

این دیدار در ورزشگاه تازه تاسیس مدینه بغداد برگزار شد که برای برگزاری دیدارهای بین‌المللی فوتبال این کشور ساخته و آماده شده است.

تیم ملی فوتبال امید ایران با هدایت مهدی‌ مهدوی‌کیا برای حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا آماده می‌شود که دهم خرداد در ازبکستان برگزار خواهد شد. هدف نهایی این تیم کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس و پایان بخشیدن به طلسم ۴۶ ساله ناکامی ایران در حضور در این رویداد بین‌المللی است.

نظر شما