شناسهٔ خبر: 50335400 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: سرپوش | لینک خبر

مدیریت ورزش

همسر مرحوم پورحیدری: برای چندرغاز به ما بی‌احترامی می‌کنند

همسر زنده یاد منصور پورحیدری گفت: امیدوارم آرزوی منصور که زمان فتح الله زاده برآورده نشد در دوران مدیرعاملی آجرلو محقق شود و بالاخره عسل به آرزویش برسد.

صاحب‌خبر -

در تازه‌ترین جلسه مدیران ادواری باشگاه استقلال عنایت ‎الله آتشی از دست اندرکاران قدیمی بسکتبال کشور نیز در جمع مدیران ادواری حضور یافت و این شائبه ایجاد شد که شاید آجرلو مدیرعامل جدید این باشگاه در نظر دارد تیم بسکتبال استقلال را راه اندازی کند. فریده شجاعی همسر زنده یاد منصور پورحیدری در گفتگو با خبر ورزشی، درباره احتمال تشکیل تیم بانوان بسکتبال استقلال و دیگر مسائل مربوط به این تیم و طلب خانواده پورحیدری از ‌باشگاه حرف زد.

با حضور مدیرعامل جدید چقدر امید دارید که سرانجام این بار مطالبات همسر مرحوم تان را از باشگاه دریافت کنید؟

در وهله اول و به حرمت استقلالی بودن منصور، دوست دارم با تغییرات جدید ایجاد شده در راس باشگاه، بهترین اتفاقات برای استقلال بیفتد. دکتر آجرلو از مدیران باسابقه و توانمند فوتبالی هستند و این موضوع را به فال نیک می‌گیرم و به ایشان خیر مقدم می گویم. انشاالله دکتر آجرلو بتواند ستاره سوم آسیایی استقلال را همراه این تیم بگیرد و ما هم آرزو می کنیم که بهترین اتفاقات برای ایشان و تیم مدیریتی اش رخ بدهد.

خبر دارید که آجرلو با آتشی از مدیران بسکتبالی اسبق استقلال دیدار داشته؟

من قبلاً هم با مدیران عامل پیشین باشگاه درباره راه اندازی تیم بسکتبال بانوان حرف زده بودم و آنها هم از این موضوع استقبال کردند ولی متاسفانه به دلیل مشکلات مالی این موضوع هرگز تحقق پیدا نکرد. نه فقط بسکتبال بلکه من معتقدم باشگاهی مثل استقلال می‌تواند در رشته فوتسال، فوتبال، والیبال و دیگر ورزش ها در بخش بانوان تیمداری کند. حضور تیم بانوان استقلال و پرسپولیس در لیگ بسکتبال یا دیگر رشته ها بر جذابیت های آن رشته در بخش بانوان می افزاید. من خودم در حال حاضر در فدراسیون بسکتبال فعال هستم و میبینم که هزینه تیمداری برای دخترها در این رشته‌ها به مراتب کمتر از تیم داری در بخش پسرهاست. دختران شاید برای یک فصل فقط پول یکدست لباس نیاز داشته باشند و هزینه آنچنانی برای باشگاه ندارند. چون دخترها توقع مالی پسرها را ندارند.

ظاهرا در سالهای اخیر باشگاه استقلال تیم بسکتبال بانوان داشت. اینطور نیست؟

بله. زمان مدیرعاملی آقای فتح الله زاده، منصور(پورحیدری) خیلی تلاش کرد تا این اتفاق بیفتد. چون دوست داشت آرزوی دخترمان (عسل پورحیدری) که همین حالا هم عضو تیم ملی بسکتبال است برآورده شود. عسل امروز در سال‌های آخر بسکتبالش است و شاید دیگر فرصتی برای بازی در تیم بسکتبال دختران استقلال را نداشته باشد. او همیشه آرزو داشته که بتواند مثل پدرش با لباس تیم استقلال بازی کند.

در این زمینه دیداری با مدیرعامل جدید استقلال نداشتید؟

من درخواست ملاقات با دکتر آجرلو را به دفتر ایشان داده ام ولی هنوز وقتی در این باره به من داده نشده است. امیدوارم با توجه به ورزشی بودن مدیرعامل جدید این موضوع جدی‌تر از قبل پیگیری شود.

شروع استقلال در لیگ برتر را چطور دیدید؟

خوشحال شدم که استقلال در اولین بازی اش برنده شد. شخصا به فرهاد مجیدی امیدوار هستم. او یک مربی جوان و علاقمند است که مجموعه خوبی را تشکیل داده. امیدوارم بهترین نتایج برای استقلال در فصل جدید رقم بخورد.

از زمان فوت همسرتان، ۶ مدیرعامل به شما وعده پرداخت مطالبات آن مرحوم را داده‌اند. چقدر امید دارید که هفتمین مدیرعامل در این زمینه پرونده بدهی باشگاه به خانواده شما را ببندد؟

راستش را بخواهید من دیگر از حرف زدن در این باره دلخور می شوم، چون احساس می کنم درباره طلب منصور نسبت به خانواده ما بی حرمتی می شود. آن هم برای چندرغاز که شاید پنج سال پیش برای خانواده ما مشکل گشا بود ولی حالا و با این تورم دیگر ارزش چندانی ندارد. پورحیدری ۵۰ سال به استقلال خدمت کرد اما پول دو قراردادی که حق واقعی اش بود را ندادند به همین خاطر از طرح این موضوع ناراحت می شوم و دیگر نمی خواهم به خانواده مان بی حرمتی شود.

نظر شما