شناسهٔ خبر: 45266876 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

۱۰۰ بار با بیمارستان لاله تماس گرفتم

علی پروین: نه بابا! از شوخی‌های مهرداد میناوند ناراحت نمی‌شدم!

علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: مهرداد میناوند از خودمان است. هیچ وقت از شوخی‌های او ناراحت نشدم.

صاحب‌خبر -

خبرورزشیمهدی یکتا؛ این روزها مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و تیم ملی کشورمان در بستر بیماری به‌سر می‌برد. او به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان لاله بستری است و همین موضوع باعث نگرانی دوستان، آشنایان و اهالی فوتبال شده است. یکی از این اهالی فوتبال «علی پروین» است. اسطوره باشگاه پرسپولیس و مربی «مهرداد میناوند» که به شدت نگران شاگرد قدیمی خودش است و...  

سلام علی آقا! چه خبر؟
شما چه‌خبر؟! از وضعیت مهرداد خبر دارید؟

قبل از تماس با شما داشتم با دکتر لطفی، پزشک معالج مهرداد در بیمارستان لاله صحبت می‌کردم...  
خُب؟

می‌گفت الان حال عمومی‌اش بهتر شده...
خدا را شکر، ولی پنج‌شنبه مثل اینکه طفلکی خیلی وضعش خراب بوده؟!

بله، دکتر لطفی هم همین را گفت. پنج‌شنبه وضعیت خطرناک و پرریسکی داشته ولی در حال حاضر خیلی بهتر شده است. 
خدا را صد هزار مرتبه شکر. به باطن زهرا (س) ان‌شاءا... که هرچه زودتر سلامتی خودش را به دست بیاورد. مهرداد بچه دوست‌داشتنی و خوش‌قلبی است. البته شنیدم خیلی دیر رفته بیمارستان و اگر زودتر می‌رفت شاید کارش به اینجا کشیده نمی‌شد. 

می‌دانیم خیلی با شما هم شوخی می‌کرد و... هرگز ناراحت نشدید؟
نه بابا! مهرداد از خودمان است. هیچ وقت از شوخی‌های او ناراحت نشدم. باور کنید از وقتی شنیدم اوضاعش این‌طور شده ۱۰۰ بار با بیمارستان لاله تماس گرفتم. خیلی ناراحت شدم. همین‌طور برای علی انصاریان که شنیدم وضعیت او بهتر است. 

بله، علی انصاریان برخلاف مهرداد میناوند خیلی وضعیت خطرناکی ندارد.
خدا را شکر. این بچه‌ها همگی شاگرد ما بوده و کنارمان بزرگ شده‌اند. انگار عضوی از خانواده خودمان هستند. 

شنیدیم پزشک هم بالای سر مهرداد میناوند فرستادید؟
مسئله خاصی نبوده و فقط به دکتر هاشمی گفتم یکسری به مهرداد بزند. متأسفانه این کرونا باعث شده دیگر نتوانیم یک ملاقاتی برویم یا پای خودمان را به بیمارستان بگذاریم. سنی هم از ما گذشته و...  

شما که ثابت شده‌اید. همه اهالی فوتبال و مردم می‌دانند همیشه علی پروین در ملاقات با پیشکسوتان در بیمارستان یا زمان مشکلات و حتی سوگواری این عزیزان پیش‌قدم بوده است. 
شما محبت دارید. وظیفه همه ماست که به فکر هم باشیم. 

شما همیشه یک جمله معروف دارید که بارها به خود من گفته‌اید. اینکه خیلی بَد است فوتبالی‌ها و پیشکسوتان زمانی یاد هم می‌افتند که یکی از آنها روی تخت بیمارستان باشد. البته الان به دلیل شیوع ویروس کرونا یک مقدار دید و بازدیدها کم شده است.
درست است. منظور من قبلاً بود که همه پیشکسوتان را در بیمارستان یا امجدیه (‌ورزشگاه شهید شیرودی) زیر تابوت هم می‌دیدیم. این خوب نیست و حداقل ما پیشکسوتان می‌توانیم تلفنی احوال هم را بپرسیم. 

اما علی آقا شما را نمی‌توان به راحتی با تلفن پیدا کرد!
(‌می‌خندد) پس الان چطوری من را پیدا کردید؟!

(‌به شوخی) به سختی!
نه بابا! ما در خدمت همه دوستان قدیمی و پیشکسوتان فوتبال ایران هستیم. راستی تا یادم نرفته باید از پزشکان و پرستاران بیمارستان لاله تشکر کنم. شنیدم خیلی مراقب مهرداد هستند و ممنون‌دار این عزیزان هستیم.

برچسب‌ها:

نظر شما