شناسهٔ خبر: 45121267 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: نامه‌نیوز | لینک خبر

برنامه‌های دشمن برای جلوگیری از صادرات نفت ناکام خواهد ماند

 نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: با توجه به تحریم‌های موجود و فشار حداکثری با اقدامات و نواوری شرکت نفت فلات قاره و پایانه‌های نفتی ایران تمام برنامه‌های دشمن برای جلوگیری از صادرات نفت ناکام خواهد ماند.

صاحب‌خبر -

موسی احمدی، نماینده جنوب استان بوشهر در حاشیه بازدید از جزیره خارگ با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه اظهار کرد: یکی از برنامه های اصولی و اساسی کمیسیون ها در مجلس بازدید از مناطقی است که زیرمجموعه وزارتخانه مرتبط باکمیسیون ها ی تخصصی است.

وی با تاکید بر نگاه حمایتی به تکمیل پروژه‎های نفتی خارگ ادامه داد: این بازدیدها ثمرات و سود زیادی دارد که باعث تقویت روحیه کارکنان و بررسی مشکلات و آسیب های آنان از نزدیک می شود.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس افزود: یکی از استراتژی‌های مهم ما در این بازدید انعکاس موقعیت استان بوشهر و خصوصا جزیره خارک به عنوان منبع و منشا صادرات بوده است.

احمدی بیان کرد: با توجه به تحریم های موجود و فشار حداکثری با اقدامات و نواوری که ما امروز در پایانه های نفتی ایران و شرکت نفت فلات قاره دیدیم تمام برنامه های دشمن برای جلوگیری از صادرات نفت ناکام خواهد ماند.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روزی خواهد رسید که کشورهای معاند تسلیم اراده قوی مردم عزیز ما مخصوصا نخبگان صنعت خواهد شد.

وی در پایان گفت: با بررسی‌هایی که صورت گرفته عزم کمیسیون بر این است که با حمایت مادی و معنوی از صنعت و کارکنان آن گام بلندی در توسعه و پیشرفت کشور بردارد.

منبع: ایسنا
سقوط شدید قیمت طلا / وحشت در بازار طلا ! + قیمت دلار و قیمت سکه چراغ سبز بهنوش طباطبایی به مهدی پاکدل! + عکس معنادار قیمت خودرو 99 / قیمت جدید محصولات ایران خودرو امروز + جدول قیمت پراید ترمز برید! / قیمت جدید تیبا، ساینا، کوییک (99/10/09) قیمت خودرو / قیمت انواع خودرو 27 دی 99 در بازار +جدول قیمت پراید/ آخرین قیمت پراید 27 دی 99 + جدول قیمت یارانه معیشتی / جزئیات واریز یارانه معیشتی جدید اعلام شد قیمت دلار /دلار ریزش کرد + جدول قیمت قیمت گوشی دیجیکالا / آخرین قیمت گوشی 27 دی 99 + جدول

برچسب‌ها:

نظر شما