شناسهٔ خبر: 42822824 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

دی بروین: می‌خواهیم با لیورپول مبارزه کنیم

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی از کسب پیروزی برابر ولورهمپتون ابراز خوشحالی کرد.

صاحب‌خبر -


به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی فصل را درخشان آغاز کرد و دیشب موفق شد در اولین هفته برابر ولورهمپتون سرسخت به برتری 1-3 دست یابد که گل اول سیتی توسط ستاره بلژیکی این تیم به ثمر رسید. کوین دی بروین مدعی شد چنین نمایشی بعد از تنها دو هفته تمرین رضایت بخش بوده و آنها قصد دارند برای کسب عنوان قهرمانی با لیورپول مبارزه کنند.

 

کوین دی بروین به وب سایت رسمی منچسترسیتی گفت: "من فکر می کنم ما واقعا خوب بازی کردیم. فقط با دو هفته تمرین، بازی کردن همیشه سخت است. اما ما موفق ظاهر شده و فکر می کنم واقعا خوب کار کردیم، ما می دانستیم که باید فصل را خوب شروع کنیم.

 

 

ولورهمپتون همیشه برای ما رقیبی دشوار بوده، پس حضور در خانه این تیم و ارائه این عملکرد رضایت بخش است. برخی بازیکنان را در اختیار نداشتیم، اما ما بازی به بازی پیش خواهیم رفت و پنجشنبه روز دیگری است. اگر نبرد قهرمانی همانند چند سال گذشته باشد شرایط سخت خواهد بود. ما می خواهیم با لیورپول مبارزه کنیم و ورزش همینگونه است.

 

جدایی داوید سیلوا بعد از 10 سال؟ هر بازیکنی جایگزین سیلوا شود کارش را انجام می دهد. هر کس باید کیفیت خود را ارائه دهد، داوید سیلوا استاد بازی کردن در فضاهای تنگ بود، اما با حضور فیل فودن، برناردو سیلوا، ریاض محرز و رحیم استرلینگ، ما بازیکنانی داریم که می توانند کار را انجام دهند. البته بدیهی است غیبت داوید سیلوا فقدان بزرگی خواهد بود."

نظر شما