شناسهٔ خبر: 41015219 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: بولتن‌نیوز | لینک خبر

دعوت حجت الاسلام والمسلمین علیرضا توحیدلو از موسوی خوئینی‌ها به مناظره

آقای موسوی خوئینی ها مردم در انتخابات 1400 فریب بازی شما را نمی خورند

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا توحیدلو: جوانان امروز با نزدیک شدن به انتخابات سال 1400، بازی سال 1376 شما را نمی¬خورنند. دعوت¬تان می¬کنم به مناظره حضوری تا مردم بفهمند چقدر جنبه‌های کلامی شما فریب کارانه است

صاحب‌خبر -

 گروه سیاسی - حجت الاسلام والمسلمین علیرضا توحیدلو: جوانان امروز با نزدیک شدن به انتخابات سال 1400، بازی سال 1376 شما را نمی¬خورنند. دعوت¬تان می¬کنم به مناظره حضوری تا مردم بفهمند چقدر جنبه‌های کلامی شما فریب کارانه است


به گزارش بولتن نیوز،  حجت الاسلام والمسلمین علیرضا توحیدلو  در یادداشتی به نقد و پاسخگویی به نامه آیت‌الله سید محمد موسوی خوئینی‌ها، دبیرکل مجمع روحانیون مبارز ایران به رهبر معظم انقلاب پرداخته است، که در آن نامه موسوی خوئینی ها ضمن تحلیل وضعیت کنونی جامعه ایران نوشته مردم نسبت به کشور و نظام بی اعتماد شده‌اند.


در یادداشت  حجت الاسلام والمسلمین علیرضا توحیدلو آمده است:


بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرَحیم
رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی یفْقَهُواْ قَوْلِی


خدمت همه مردم فهیم و عزیز و بزرگوار ایران اسلامی سلام عرض می¬کنم. خدمت مدیریت و مسئولین سایت بولتن نیوز و همه همکاران و عزیزان در همه اصحاب رسانه، خبرگزاری ها و سایت های محترم خبری.


به عنوان یک کارشناس مذهبی و خانواده مواردی از نامه‌ای که جناب آقای موسوی خوئینی‌ها مرقوم کرده‌اند برای وجود نازنین مقام معظم رهبری حضرت آقا احساس کردم در این شرایط حساس و خطیر که حدود یک سال دیگه به انتخابات ریاست جمهوری مانده، چهره واقعی شخصی به نام آقای موسوی خوئینی¬ها را برای مردم عزیز، فهیم و بزرگوار ایران اسلامی روشن و واضح در معرض دید قرار بدم و مطالبم خطاب اولاً به شخص آقای موسوی خوئینی‌ها و بعد به مردم بزرگوار و ولایتمدار ایران اسلامی است.


جناب آقای موسوی خوئینی‌ها حضرتعالی یک نامه‌ای را مرقوم کردید برای وجود نازنین مقام معظم رهبری، من قبل از اینکه معزم¬له جواب شما را بده من به عنوان خادم این مردم و به عنوان یک کارشناس مذهبی و خانواده اولا حاضر به مناظره با حضرتعالی هستم و به این جنبه که بنده جواب شما را بدم کفایت بکند.


شاید مردم عزیز ایران اسلامی حضرتعالی را کم و بیش بشناسند بنده شخصاً خوب شما را می¬شناسم. سال ۷۶ هم یک بازی را شروع کردید تا انتخابات ریاست جمهوری را در دست بگیرید. من احساس خطر کردم، همیشه دم از اعتقادات، دیانت و نماز و موارد اخلاقی و شناخت خدا و اهل بیت حرف زدم لیکن احساس کردم نظام ما، حاکمیت ما، حکومت ما را حضرتعالی می¬خواهید به پرتگاه ببرید و احساس خطر کردم برای نظامم، برای شهرم، برای کشورم، برای جوانانی که قدری و ذره‌ای بنده را می‌شناسند احساس خطر کردم.


هر زمان که جنابعالی شرایط را برای خود و خانواده و دوستان و آشنایان و هم¬کیشان و هم¬پایه¬ها و دوستان خود مساعد نمی¬بینید شرایط را مساعد نمی¬پندارید سعی می¬کنید وارد عرصه شوید. الان هم مثل سال ۷۶ حضرتعالی احساس خطر کردید. سال ۷۶ که شما تشکیلاتی را آوردید اقتصاد مردم مشکل پیدا کرد احساس خطر نکردید؟ زمانی که مردم عزیز ما مشکلات اقتصادی و معیشتی، مشکلات خانواده داشتند حضرتعالی احساس خطر نکردید؟ چه شد جناب آقای موسوی خوئینی‌ها با آن غرور با آن منیّت خودتان از مجموعه منزل بیرون آمدید؟ از لاک بیرون آمدید تا حالا حرفی از شرایط اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم را نمی¬زدید چه شد دوباره دایه مهربان¬تر از مادر شدید؟ و مردم عزیز ایران اسلامی برایتان مهم شد؟ مشکلات معیشتی مردم، گرفتاری¬های مردم، شرایط اقتصادی مردم این همه مشکلات تحریم، یکه و تنها شخص مقام معظم رهبری حضرت آقا و دیگر عزیزانی که در این مملکت دارند خدمت می¬کنند یکه و تنها بروند جلو اما شما کنار باشید در منزلتان استراحت کنید جلسات خصوصی¬تان را داشته باشید عناصر را داشته باشید عزل و نصب¬ها را داشته باشید در محدوده پنهانی¬تان. الان چه اتفاقی افتاده؟ دوباره می‌خواهید دم از شرایط اقتصادی و مشکلات بزنید؟ ضعف مدیریتی بزنید؟ آیا شما در زمان مسئولیت¬تان در بخش دادستانی کل کشور خیلی زحمت کشیدید؟ شما در زمانی که سال ۷۶ انتخابات را در دست گرفتید و در سایه بودید انسان پنهان بودید چرا مردم رفاه ندیدند؟ همین تشکیلاتی که قدرت را الان در دست گرفته در اقتصاد و دولت شما انتقادی ندارید؟

مردم عزیز اسلامی من به شما عرض می¬کنم از شخصی به نام آقای موسوی خویینی‌ها برحذر باشید بترسید. ایشان یک بازی را شروع کرده ایشان تمام دوره¬هایی که احساس کند باید پدرخواندگی کند از پشت پرده سر باز می¬کنند و فرد مورد نظر خودشان را مثل سال ۷۶ مثل سال‌های بعد بر کرسی صندلی ریاست جمهوری می-نشانند و همه دستورها را از منزل می¬دهند. یعنی به عنوان یک شخص پشت پرده و اندیشمندی که بازی هرم دستش است عزل و نصب‌ها را انجام می‌دهد در صورتی که مدیریت خود ایشان بسیار ضعیف بوده، بسیار انسان پیچیده، مغرور، بازیگر و تلاش برای فریب افراد دارد، افکار اجتماعی، افکار عمومی را بازی می‌دهد. این نامه هم یک نوع بازی است ایشان جایی را ندیدند موقعیتی را ندیدند برای مردم نامه‌نگاری می‌کنند. اقتصادی که الان مردم مشکلات خانوادگی و معیشتی دارند آقای موسوی خوئینی‌ها نظر نمی¬دهند ولی وقتی می‌خواهند ۱۴۰۰ یک بازی جدیدی را شروع کنند نامه¬نگاری می¬کنند.

آقای موسوی خوئینی¬ها شما دیگر دیده نمی¬شوید. مردم دیگر فریب شما را نمی¬خورند. نیروهای ولایی، انقلابی، مومن، متدین و حتی دهه دوم انقلاب بسیار جوانان امروز باهوش هستند بسیار زرنگ هستند. قطعاً جوانان امروز بازی سال ۷۶ شما را نمی¬خونند. خواهش من از شما این است که عزیز بزرگوار ا دعوت¬تان می¬کنم به مناظره حضوری تا مردم بفهمند بدانند بسنجند که چقدر جنبه‌های کلامی شما مکارانه و فریب¬گرانه است و دوم بازی که با مردم شروع کردید نتیجه¬ای حاصل نمی¬شود و نمی¬دهد به دلیل اینکه جوانان غیرتی، مومن، متدین، انقلابی و ولایی هم زمان را تشخیص میدهند هم مکان را تشخیص می‌دهند هم شما را می‌شناسند هم جلسات خصوصی شما برای عزل و نصب خیلی از آقایان را در جریان هستند و موارد پشت پرده شما را هم می¬دانند و پدرخواندگی فکر نمی‌کنم برای انتخابات سال آینده نتیجه دهد.

باز هم منتظر نظرات باشید تا چهره واقعی چهره واقعی چهره واقعی یک فردی که با ریا می‌خواهد نتیجه انتخابات را تغییر دهد بهتر بشناسید.

التماس دعا یاعلی خداحافظ.

نظر شما