شناسهٔ خبر: 34025298 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

دی لورنتیس: قصدی برای ملاقاتِ وندا نارا ندارم؛ ناپولی نیازی به ایکاردی ندارد

به نظر می رسد متقاعد نشدن ایکاردی در قبال پیشنهاد ناپولی و تمایل بازیکن به پیوستن به یوونتوس باعث شده که اورلیو دی لورنتیس رویکرد دیگری از خود نشان دهد. مالک ناپولی در حالی که دیشب علاقه ناپولی را تایید کرد، امروز می گوید تیمش به ایکاردی نیازی ندارد.

صاحب‌خبر -

طرفداری- ماجرای جدایی احتمالی مائورو ایکاردی از اینتر، هر روز داغ تر می شود. سران نراتزوری تصمیم گرفته اند کاپیتان سابق خود را بفروشند اما مشکل بزرگ اینجاست که مائورو ایکاردی قصد ندارد به جز یوونتوس، راهی تیم دیگری شود. 

طی هفته اخیر ناپولی در تلاش بود که مائورو ایکاردی را به جنوب ایتالیا ببرد اما دی مارتزیو گزارش داد که مهاجم ۲۶ ساله آرژانتینی علاقه ای به این پیشنهاد نشان نداده و منتظر یوونتوس است. دی لورنتیس در مصاحبه شب گذشته خود تایید کرد که تیمش علاقه مند به ایکاردی بوده اما بازیکن شاید ترجیح بدهد راهی یوونتوس شود که در هر صورت، وی اینسینیه را به ایکاردی ترجیح می دهد! 

امروز در ایتالیا، مدیاست مدعی شد که دی لورنتیس مانند روش همیشگی خود، از گزینه های احتمالی بد می گوید تا از قیمت آنها بکاهد. او قبلا این کار را در قبال کوستاس مانولاس انجام داده بود و هفته گذشته وی را به خدمت گرفت. حالا مدیاست می گوید دی لورنتیس قرار است به زودی با وندا نارا دیدار کند. 

ادعایی که مالک ناپولی در مصاحبه با گل ایتالیا کاملا رد کرد:

آخرین باری که وندا نارا را دیدم ۳ سال قبل بود. قصد ندارم دوباره او را ببینم. ناپولی نیازی به مائورو ایکاردی ندارد.

در مورد آخرین وضعیت مذاکرات با رئال مادرید در مورد هامس رودریگز، دی لورنتیس گفت:

قصد نداریم تسلیم خواسته های ناعادلانه رئال مادرید برای هامس رودریگز شویم. 

نظر شما