شناسهٔ خبر: 32921167 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

رئیس مرکز شاهد دانشگاه آزاد:

شهدای مدافع حرم دانشگاه آزاد با همکاری خبرگزاری آنا معرفی می‌شوند

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شهدای مدافع حرمی که به‌عنوان دانشجو یا کارمند این دانشگاه بودند با همکاری خبرگزاری آنا معرفی می‌شوند.

صاحب‌خبر -

حسین نصیرزاده در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، گفت: به دنبال افزایش تعامل با خبرگزاری آنا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستیم پیش از این با تعاملاتی که وجود داشت بخشی در گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا با عنوان حماسه و مقاومت ایجاد شد که در این بخش اخبار مربوط به زندگی‌نامه شهدا و خانواده شهدا منعکس می‌شود.

وی ادامه داد: در کنار این تعامل در نظر داریم زندگی‌نامه، خاطرات و سخنان خانواده شهدا به‌خصوص شهدای مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی را ثبت و ضبط کنیم. هر چند پیش از این فعالیت‌هایی در معرفی شهدای مدافع حرم انجام شده است ولی ما نیز به نوبه خود در نظر داریم آثاری پیرامون شهدا جانبازان و رزمندگان مدافع حرم تولید شود.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی افزود: برای این منظور به‌دنبال انجام کار تخصصی رسانه‌ای بوده و در همین راستا درصدد همکاری با خبرگزاری آنا هستیم. با توجه به علاقه و تخصص مجموعه خبرگزاری آنا به پرداختن به حوزه‌های ایثار و شهادت برتر ایجاد هم‌افزایی بیشتر در این زمینه هستیم. ایمان داریم این فعالیت‌های ما در برابر حمله‌های دشمن اثر داشته و بر مهره‌های فعالیت‌های ما به‌‌عنوان خاک‌ریز عمل می‌کند و در دوره‌هایی می‌تواند کارکرد آفندی نیز داشته باشد.

تمامی ظرفیت‌های خبرگزاری آنا در خدمت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

مدیرعامل خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) نیز اظهار کرد: تمامی ظرفیت‌های خبرگزاری آنا در خدمت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. خبرگزاری آنا پایگاهی برای ترویج ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های انقلاب و امامین انقلاب خواهد بود.

حسن کربلایی افزود: از تمام ظرفیت‌های خبرگزاری آنا برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدای مدافع حرم استفاده خواهیم کرد و در این راستا قطعاً این خبرگزاری تریبونی برای بیان مطالب خانواده شهدا خواهد بود.

انتهای پیام/4107/4115/پ

نظر شما