شناسهٔ خبر: 32347953 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

اختصاص عواید فروش بلیط بازی بسکتبال شهرداری گرگان به سیل‌زدگان

شهردار گرگان گفت: عواید حاصل از بلیط فروشی این دو بازی به سیل‌زدگان استان گلستان اختصاص داده خواهد شد و قبل از شروع بازی هم از ساعت 13 برنامه‌های فرهنگی و هنری خوبی در سالن پیش‌بینی شده است.

صاحب‌خبر -

عبدالرضا دادبود امشب پس از آخرین تمرین تیم بسکتبال شهرداری گرگان پیش از دیدار سوم برابر شیمیدر در گرگان که فردا از ساعت 16 در سالن امام خمینی(ره) گرگان برگزار خواهد شد اظهار کرد: تمام هماهنگی‌های لازم برای برگزاری دو دیدار فردا و جمعه برابر شیمیدر در گرگان انجام شده است.

وی ضمن دعوت از هواداران بسکتبال شهرداری گرگان برای حضور در سالن، تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد ساعت 15 و 30 دقیقه درب‌های سالن بسته شود.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: عواید حاصل از بلیط فروشی این دو بازی به سیل‌زدگان استان گلستان اختصاص داده خواهد شد و قبل از شروع بازی هم از ساعت 13 برنامه‌های فرهنگی و هنری خوبی در سالن پیش‌بینی شده تا از این برنامه‌ها نیز با توجه به ایام جشن استفاده کنند.

دادبود بیان کرد: فضای خاصی بر این دو بازی حاکم است و باید مراقبت کنیم و از هواداران درخواست می‌کنم در سالن قدرتمند عمل کنند اما تمام عملکردها با آرامش باشد.

وی گفت: حساسیت بازی بالا است و ممکن است عده‌ای بخواهند با سوء استفاده از جو سالن ظرفیتی را ایجاد کنند که تماشاگران ما را از سالن جدا کنند و فقط با درایت و مدیریت درست می‌توان از این موضوع جلوگیری کرد.

گفتنی است، وی پس از انجام تمرین بازیکنان پاداش پیروزی‌های و موفقیت‌های تیم را به بازیکنان و کادر فنی پرداخت کرد.

انتهای پیام/83004

نظر شما