همه‌ی خبرهای امروز
 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان]

  گزارش تصویری؛

  روایت تصویری از تمرینات ملی پوشان والیبال نشسته (ب)

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان]

  گزارش تصویری؛

  تمرینات ملی پوشان تیراندازی از نگاه دوربین

 • صادق بیگدلی در کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی پاراوالیبال انتخاب شد ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان]

  به‌عنوان نماینده قاره آسیا و اقیانوسیه؛

  صادق بیگدلی در کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی پاراوالیبال انتخاب شد

 • مقاومت برابر قهرمان آفریقا با درخشش حسینی ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه رسالت]

  مقاومت برابر قهرمان آفریقا با درخشش حسینی

  تیم ملی فوتبال ایران که نخستین دیدار تدارکاتی با اروگوئه با را پیروزی پشت سرگذاشته بود، در دومین دیدار برابر قهرمان آفریقا و یکی از تیم های حاضر در جام جهانی به تساوی دست یافت.

 • مقاومت برابر قهرمان آفریقا با درخشش حسینی ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه رسالت]

  مقاومت برابر قهرمان آفریقا با درخشش حسینی

  تیم ملی فوتبال ایران که نخستین دیدار تدارکاتی با اروگوئه با را پیروزی پشت سرگذاشته بود، در دومین دیدار برابر قهرمان آفریقا و یکی از تیم های حاضر در جام جهانی به تساوی دست یافت.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  تامین زیرساخت‌‌‌ها برای توسعه معدن طلای شادان

  دنياي اقتصاد - بيرجند - محمد قرباني : مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: معدن طلای شادان با ذخیره قطعی بیش از ۵۴ میلیون تن کانسنگ طلا، سومین ذخیره کشور و بیشترین ذخیره کانسنگ طلا در میان معادن استان را به خود اختصاص داده است. عباس جرجانی با اشاره به بازدید میدانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی از این معدن اظهار کرد: عیار ماده معدنی طلا در معدن شادان حدود ppm ۵/ ۰ است. وی افزود: معدن و واحد فرآوری طلای مجتمع معدنی - صنعتی شادان با سرمایه‌‌گذاری شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان و شرکت سرمایه‌‌گذاری خوارزمی، بزرگ‌ترین واحد استحصال طلا در شرق کشور است که ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ کیلوگرم طلا را دارد.

 • افزایش ظرفیت سازمان برای سازگاری با تغییرات ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  در عصر تکنولوژی‏‏‌های دیجیتال شاخص‏‏‌های کلیدی عملکرد، باید بازتعریف شوند

  افزایش ظرفیت سازمان برای سازگاری با تغییرات

  مترجم: سید حسین علوی‌لنگرودی منبع: MIT امروزه بسیاری از کسب‌و‌کارها در حال استفاده مستمر و فراگیر از یادگیری ماشینی و الگوریتم‌‌‌های پیش‌بینی برای بهبود بخشیدن به شاخص‌‌‌های کلیدی عملکرد (kpi) هستند. پیگیری و تحلیل وضعیت این شاخص‌‌‌های کلیدی و حیاتی این امکان را به شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌دهد تا میزان رعایت قوانین و مقررات بیرونی و درون‌‌‌سازمانی را مورد تجزیه‌‌‌ و تحلیل دقیق قرار دهند و تصویری واضح و دقیق از عملکرد فردی، بخشی و سازمانی به‌دست آورند.

 • اهمیت راهداری در راه‌ها و آزادراه‌ها ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  اهمیت راهداری در راه‌ها و آزادراه‌ها

  محمدقاسم پورتقی مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور فرادید عمده‌‌‌ترین و اصلی‌‌‌ترین زیربنای کشور، راه بوده که به عنوان شریان اقتصادی کشور مطرح است. راه‌‌‌ها اعم از راه‌‌‌های اصلی، فرعی و آزادراه‌‌‌ها سرمایه‌‌‌‌‌‌های اصلی کشور هستند. در حال حاضر مجموع راه‌‌‌های کشور بالغ بر ۲۰۰‌هزار کیلومتر است که این سرمایه عظیم نیازمند نگهداری است. اما به علت تخریب‌‌‌ها و نارسایی‌‌‌هایی که در ارتباط با مسائل نگهداری در جاده‌‌‌ها وجود دارد، این مسائل باید مورد بررسی قرار گیرند.

 • فرصت‌‌‌های لجستیکی در نتیجه پیمان شانگهای ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  فرصت‌‌‌های لجستیکی در نتیجه پیمان شانگهای

  دنیای‌اقتصاد : با توجه به حضور کشور در پیمان‌‌‌های منطقه‌‌‌ای اوراسیا و شانگهای، فرصت‌‌‌های ارزشمندی برای ایجاد ثروت ملی و افزایش درآمدهای ارزی عمومی و دولتی کشور ایجاد شده است که موجب تقویت بنیان‌‌‌های مالی عمومی و ثروت کشور خواهد شد.

 • داگدیل، عتیقه‌شناس و تبارنویس قرن هفدهم ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  داگدیل، عتیقه‌شناس و تبارنویس قرن هفدهم

  روح‌اله حاتمی : سر ویلیام داگدیل عتیقه‌شناس و تبارنویس انگلیسی در قرن هفدهم بود. وی در بسط تاریخ اعصار میانه به مثابه یک موضوع دانشگاهی نقشی بسزا داشت.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  سازمان بورس، دولت، مجلس و بودجه سال آینده

  طی روزهای اخیر در ادامه سلسله‌جلسات مستمر قبلی، نشستی میان سرمایه‌گذاران نهادی و حقوقی‌‌‌های بزرگ و مدیران تامین سرمایه بازار با نهاد ناظر بازار، با حضور مجید عشقی رئیس سازمان بورس، رضا عیوضلو معاون نظارت بر ناشران و بورس‌‌‌ها و امیرمهدی صبایی مدیر نظارت بر بورس‌‌‌ها برگزار شد.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  «صندوق وقف پول» مجوز کمیته فقهی را گرفت

  «صندوق وقف» ابزار مالی - اسلامی نوینی است که واقفان می‌‌‌توانند با خریداری واحدهای این صندوق حتی با مبالغ خرد و اندک به نیات عام‌‌‌المنفعه خود از طریق بازار سرمایه جامه عمل بپوشانند.

 • سرعت‌گیرتولید صنعتی ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  سرعت‌گیرتولید صنعتی

  هرمز سلیمانی/ معاون دفتر محیط کسب‌وکار وزارت صنعت، معدن و تجارت در یادداشت حاضر، تداوم روند کاهشی سرمایه‌گذاری و تبعات زیان‌‌‌بار اقتصادی و اجتماعی این موضوع، دلایل عدم‌تحقق اهداف توسعه‌‌‌ای کشور و راهکارهای مورد انتظار به‌منظور بازگشت رونق اقتصادی و بهبود کسب‌وکارها بررسی خواهد شد. در این مسیر، از آمارهای چهارماه نخست سال ۱۴۰۱ پیرامون وضعیت سرمایه‌گذاری در بخش صنعت، معدن، تجارت و حوزه اصناف، استفاده می‌شود.

 • تقویت تولید با سه‌اهرم ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  تقویت تولید با سه‌اهرم

  سیدمحمدرضا دادگستر /پژوهشگر سیاستگذاری عمومی رونق‌‌‌بخشیدن به تولید ملی، یکی از محورهای دستورکار سیاستی دولت سیزدهم بوده اما سیاستگذار برای بهبود وضعیت تولید ملی چه اقداماتی را باید در دستورکار کوتاه‌‌‌مدت خود قرار دهد؟

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  پرسش امروز

  چشم‏‏‌انداز تولید در نیمه دوم ۱۴۰۱

  بخش صنعت را چگونه می‌‌‌توان تحلیل کرد؟ نیمه اول سال ۱۴۰۱ پایان یافت و فراز و فرود بخش تولید ورای انتظار بود. با توجه به شرایط کنونی بخش تولید، نیمه دوم سال را چگونه می‌‌‌توان تحلیل کرد؟ آیا یک دوره کوتاه با انبوهی از وقایع غیرقابل پیش‌بینی پیش‌‌‌روست یا اینکه صنعت و معدن با ثبات بیشتری به فعالیت می‌‌‌پردازد؟

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  بررسی «دنیای‌اقتصاد» از وضعیت یک تولیدکننده بیسکویت

  رشد رقابتی ویتانا

  دنیای‌اقتصاد - علی قاسمی : ویتانا یکی از تولیدکنندگان نام‌آشنای بیسکویت در ایران است که در سال‌های اخیر طرح‌های توسعه خوبی را به اجرا گذاشته و با وجود مشکلات فراوان، توانسته است رقیب خوبی برای سایر تولیدکنندگان باشد. از این رو بررسی نماد «غویتا» می‌تواند اطلاعات خوبی از وضعیت این شرکت و صنعت غذای کشور در اختیار فعالان بازار قرار دهد. ویتانا با سرمایه در گردش خالص منفی مشغول فعالیت است و به‌واسطه داشتن ارتباط خوب با تامین‌کنندگان توانسته است ریسک شرکت را در جهت مثبت افزایش دهد. این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰/ ۰۹/ ۱۴۰۱ با وجود رشد ۱۴درصدی درآمد‌های عملیاتی نسبت به سال مالی ۹۹، جریان نقد حاصل از فعالیت‌های عملیاتی خود را ۶۰۰‌درصد با افزایش همراه کرده است.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  تاسیس نخستین صندوق املاک و مستغلات

  تحلیل بازار : مدیرعامل گروه ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشور از تاسیس نخستین صندوق املاک و مستغلات کشور خبر داد. داود حمزه با اعلام این خبر افزود: در این صندوق امکان سرمایه‌گذاری‌های خرد برای مردم فراهم شده است. آن‌هایی که نمی‌توانند مبالغ بالایی سرمایه‌گذاری کنند امکان سرمایه‌گذاری در املاک کوچک با رقم‌های پایین‌تر برای آن‌ها مهیا شده است.

 • راز کوکاکولا ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  راز کوکاکولا

  دنياي اقتصاد : معروف است که کوکاکولا دستور تهیه کوکا را به شما نمی‌گوید. همچنین قرار نیست به شما بگوید در طعم‌‌های جدید با زمان فروش محدود چه چیزی وجود دارد. در چند ماه گذشته، کوکاکولا تعدادی از محصولات جدید را عرضه کرده است که شامل نوشابه‌های استارلایت، Byte و دریم ورد هستند.

 • فراخوان بزرگ نیسان ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  فراخوان بزرگ نیسان

  دنیای اقتصاد : نیسان در حال افزایش تعداد خودروهای فراخوان‌شده تیتان و فرانتیر به تعداد ۲۰۳هزار و ۲۲۳ دستگاه از مدل‌‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲ است.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  وعده قدردانی از کشاورزان سمنانی برای افزایش فروش گندم

  دنياي اقتصاد - سمنان : رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در زمینه کشت پاییزه گفت: آمار افزایش خرید گندم از کشاورزان در مراکز دولتی کشور به‌‌صورت میانگین حدود ۵۴ درصد بوده و این آمار در استان سمنان نیز با افزایش ۵۰ درصدی به بیش از ۶۴ هزار تن رسیده است و این نشان از استقبال کشاورزان استان سمنان از طرح خرید تضمینی گندم با توجه به افزایش قیمت خرید آن توسط دولت دارد. محمدرضا قاسمی با اشاره به افزایش قابل‌‌توجه خرید تضمینی گندم در استان، ضمن قدردانی از همه فعالان در زمینه خرید تضمینی گندم گفت: باید به‌‌صورت ویژه از گندم‌کاران استان سمنان برای این همت در افزایش تولید و استقبال از طرح خرید تضمینی گندم قدردانی کرد. قاسمی با اشاره به ابلاغیه جدید وزیر جهاد کشاورزی درباره کشت کلزا بر لزوم توجه هر چه بیشتر به اجرای این دستورالعمل و افزایش تولید این محصول در کشت پاییزه تاکید کرد. وی اضافه کرد: برخی مناطق استان سمنان ظرفیت بسیار مناسبی برای تولید بذر موردنیاز برای کشت کلزا در خود استان دارد؛ از این رو باید برنامه‌‌ریزی شود تا در سال‌های آینده در تولید بذر موردنیاز نیز استان سمنان به خودکفایی برسد.

 • تداوم بحران ریزتراشه‌ها در خودروسازی ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  تداوم بحران ریزتراشه‌ها در خودروسازی

  دنیای اقتصاد : مشکل تامین میکروچیپ‌ها در مجموع تولید برنامه‌ریزی‌شده ۲/ ۴میلیون خودرو در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کمبود بی‌وقفه ریزتراشه‌ها همچنین ۹۶هزار و ۷۰۰ دستگاه خودروی دیگر را از برنامه‌های تولید خودروسازان در سراسر دنیا خارج کرده است. بر‌اساس جدیدترین تخمین‌هایی که از سوی AutoForecast Solutions منتشر شده، کارخانه‌های تولید خودرو در مناطق مختلف جهان از جمله چین که در اوایل سال میلادی توانسته بود تا حد زیادی از بحران عبور کند، در حال حاضر دچار مشکل شده‌اند.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  پذیرش تعهدات جدید در تامین سرمایه‌ها

  دنیای‌اقتصاد : سامانه کدال روز گذشته، شاهد اطلاعیه‌هایی در خصوص پذیرش تعهدات جدید از سوی تامین سرمایه‌ها بود. گروه مالی کیان از تعهد پذیره‌نویسی اوراق مرابحه دولتی خبر داد. تامین سرمایه لوتوس پارسیان و تامین سرمایه دماوند نیز از تعهد پذیره‌نویسی اوراق مرابحه شرکتی خبر دادند. در ادامه گزارشی در خصوص راه‌اندازی مجدد فعالیت‌های عملیاتی شرکت پتروشیمی لردگان در سامانه کدال منتشر شد.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  تولید کامیون، اتوبوس و مینی‌بوس بالا رفت

  فرصت اسقاط تجاری های فرسوده

  دنیای اقتصاد : آمار منتشره از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان از افزایش تولید خودروهای تجاری در پنج ماه ابتدایی امسال دارد؛ به نحوی که تولید کامیون، کامیونت و کشنده با رشد ۱۴۷درصدی مواجه بوده و وانت، اتوبوس، مینی‌بوس و ون نیز رشد حدود ۵۱درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده‌اند. به نظر می‌رسد این رشد تولید می‌تواند فرصتی مناسب برای از رده خارج کردن خودروهای فرسوده تجاری باشد.

 • ارزش برند در قیمت کالا ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  ارزش برند در قیمت کالا

  داوود قربانيان/ مديرعامل فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي شهروند درج قیمت تولید و مصرف روی کالا، هم به بخش تولید و هم به خرده‌فروشی آسیب می‌زند. در هیچ جای دنیا قیمت روی کالا درج نمی‌شود؛ لذا نمی‌توانیم بگوییم ما واجد ویژگی‌هایی هستیم که هیچ استاندارد جهانی جوابگوی آن نیست و در عین حال معتقد باشیم که این شیوه‌ای که در پیش گرفته‌ایم، درست است.

 • «نستله» کیت‏‌کت گیاهی را در ۱۵ کشور اروپایی می‌فروشد ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  «نستله» کیت‏‌کت گیاهی را در ۱۵ کشور اروپایی می‌فروشد

  دنياي اقتصاد : نستله در حال راه‌اندازی کیت‌کت V، نسخه گیاهی این شکلات، در ۱۵ کشور اروپایی است. عرضه این محصول به دنبال فروش آزمایشی در بریتانیا و برخی کشورهای دیگر در سال ۲۰۲۱ صورت می‌پذیرد. غول تولیدکننده کالای تندمصرف در بیانیه‌ای اعلام کرد که شیر موجود در کیت‌کت اصلی در کیت‌کت V با یک جایگزین مبتنی بر برنج جایگزین شده است. همچنین آب‌نبات جدید دارای گواهینامه گیاهی است و از کاکائو با منبع پایدار ساخته شده است.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  محافظت بشر در برابر تهدید از سوی سیارک‌‌ها

  رویترز : یک فضاپیمای ناسا توانست، در ماموریتی آزمایشی، با هدف انحراف در مسیر یک سیارک عمدا با آن برخورد کند. ماموریت آزمایشی تغییر مسیر سیارک یا «دارت» که از ده ماه پیش آغاز شده بود، با هدف محافظت بشر در برابر تهدیدهای احتمالی آینده از سوی سیارک‌‌ها صورت گرفت. فضاپیمای ناسا که کوچک‌‌تر از یک خودرو بود با سرعت بیش از ۲۰هزار کیلومتر در ساعت، به سمت هدف خود هجوم آورد و در زمان برنامه‌‌ریزی‌شده (ساعت ۲۳:۱۴ روز دوشنبه به وقت گرینویچ) با آن برخورد کرد.

 • تغییر مسیر صنعت فروشگاه‌داری در آینده نزدیک ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  در گفت‌وگو با مدیرعامل شرکت همسایه آریا هلدینگ شیرین‌عسل بررسی شد

  تغییر مسیر صنعت فروشگاه‌داری در آینده نزدیک

  سعيده نبي‌زاده : شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای همسایه آریا بیش از ۲۰ سال است که کار خود را آغاز کرده است. مدیران این مجموعه از همان روز اول مبنای فعالیت خود را بر این اصل قرار دادند که کالا از مزرعه تا قفسه از طریق هلدینگ شیرین عسل انجام شود تا کالای تولیدی این شرکت، مستقیما و بدون واسطه و اتلاف وقت و با حفظ کیفیت و بدون هر نوع دستکاری در قیمت با حذف واسطه‌ها به دست مصرف‌کننده نهایی برسد و به این ترتیب ارتباط بین مصرف‌کننده و هلدینگ همواره ارتباطی دوسویه باشد. این در حالی است که فروشگاه‌های همسایه آریا از این طریق توانستند محصولات شیرین عسل را در سطح جامعه معرفی کنند. این شرکت در حال حاضر بالای ۳۵۰ فروشگاه راه‌اندازی کرده و بیش از ۲ هزار نفر پرسنل در اختیار دارد که بیش از ۷۰ درصد از نیروها بالای ۱۰ سال سابقه فعالیت در این شرکت دارند که یک منبع انسانی برای صنعت خرده‌فروشی محسوب می‌شوند. علاوه بر نیروی انسانی، بخش عظیمی از سرمایه‌گذاری هلدینگ شیرین عسل در این فروشگاه‌ها صورت گرفته و با توجه به اینکه در سال‌های اخیر هزینه تهیه ملک و تجهیزات بسیار رشد کرده، بنابراین سهم زیادی از سرمایه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای همسایه آریا متمرکز است.

 • وعده‌‌‌های پکن، تولید فولاد چین را افزایش داد ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  تولید فولاد دنیا در ماه اوت کاهش ۳/ ۰درصدی یافت

  وعده‌‌‌های پکن، تولید فولاد چین را افزایش داد

  امید به وعده‌‌‌های دولتی چین برای بازگرداندن اقتصاد به مسیر رشد باعث شد تا بالاخره در هشتمین ماه از سال ۲۰۲۲، بر میزان تولید فولاد در چین طی ماه اوت افزوده شود. با این حال، انتشار داده‌‌‌های منفی از کاهش سرمایه‌گذاری در بخش ساخت‌‌‌وساز مانع از آن می‌شود که این رشد تولید در ماه‌‌‌های پایانی امسال به شکل مستمر ادامه‌‌‌دار شود.

 • ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  تشییع جنازه ۵/ ۱۱میلیون دلاری آبه

  الجزیره : ژاپن در مراسم تشییع جنازه نخست‌وزیر سابق با شینزو آبه - مراسمی که کشور را دوپاره کرد- وداع کرد. حدود ۴هزار عزادار - از جمله آنتونی آلبانیز نخست‌وزیر استرالیا، نارندرا مودی نخست‌وزیر هند، آکیشینو ولیعهد ژاپن و کامالا هریس معاون رئیس جمهور ایالات متحده در مراسم روز سه‌شنبه برای آبه که در ۸ ژوئیه هنگام ایراد سخنرانی مبارزات انتخاباتی در شهر نارا به ضرب گلوله کشته شد، شرکت کردند. این مراسم در ساعت ۲بعدازظهر با شلیک ۱۹گلوله نیروهای دفاعی ژاپن به افتخار باسابقه‌ترین نخست‌وزیر این کشور آغاز شد و همسرش آکی آبه خاکستر او را به سالن نیپون بودوکان توکیو برد.

 • سریال خوب باشد، کار می‌کنم، هنوز در اوجم! ۱۴۰۱-۰۷-۰۵ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  مریم امیرجلالی:

  سریال خوب باشد، کار می‌کنم، هنوز در اوجم!

  ایسنا : مریم امیرجلالی، بازیگر پیشکسوت کشورمان، که مدتی است در قاب سینما و تلویزیون دیده نمی‌شود، با تاکید بر اینکه هنوز در اوج است، دلیل غیبتش در سینما و تلویزیون را در مقطعی کرونا و پس از آن فیلمنامه‌های نامناسب می‌داند.